Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

TAG

BBV

VIDEO/ “Më kërcënoi dhe më shau nga ropt”, debat me Antonelës dhe Valonit, këngëtari kërkon të largohet nga shtëpia

Një debat është shënuar në BBV mes Antonelës dhe Valonit. Antonela u ka treguar banorëve se ai e kishte sharë dhe e kishte kërcënuar. “Të...

VIDEO/ “Dhe ti je “llapit” këtu me Sarën”, debat i ashpër mes Antonelës dhe Pajtimit: Po ik se..

Një debat i ashpër është zhvilluar në shtëpinë e BBV mes banorëve. Në debat është përfshirë Antonela, Pajtimi, Sara dhe Einxher. Shkak i debatit është...

VIDEO/ Beniada flet për operacionin plastik të Beatrixit: Nuk ja kanë bërë mirë të shkretës…

Banorët e Big Brother Vip kanë folur së fundmi për operacionet plasitike. Beniada është shprehur për operacionin plastik të Beatrixit në gjoks se nuk ia...

VIDEO/ “Qenke budallicë krejt”, debat i ashpër mes Arjolës dhe Antonelës: Pse po më afrohesh…

Arjola dhe Antonela janë përplasur në një debat të ashpër me njëri-tjetrin pas spektaklit së mbrëmjes së djeshme. Ato filluan të debatonin për zërin e...

VIDEO/ Pasi i ra të fikët, Fifi pëson “incidentin” e radhës, rrëzohet para konkurrentit të ri

Filloreta Raçi, apo siç e njohim të gjithë Fifi, mbrëmjen e djeshme ka qenë pjesë e debateve në BBV. Jo vetëm që kishte debate të...

“Prit se ke shumë rrugë para”, Beniada ironizon Antonelën: Pse nuk kemi trup ne? Po na tregon se je e bukur? (VIDEO)

Hyrjet e reja në BBV kanë shkaktuar trrazira në shtëpi mes banorëve. Një nga banorët që ka shkaktuar zhurmë është edhe Antonela Berisha, isj konkurente...

Pas pyetjes së Dj PM, vajzat e BBV tregojnë se në ç’moshë kanë humbur virgjërinë

Banorët e BBV kanë nisur një bisedë interesante së fundmi. Ata janë pyetur nga DJ PM për marrëdhënien e tyre të parë seksuale. Disa prej...

Ka shpesh shpërthime emocionale, Morena i del në krah Fifit: Edhe ne artistët dimë të qajmë

Këngëtarja Morena Tarakut si duket e ndjek miken e sa, Fifin, e cila është në BBV. Shpesh kemi parë që Fifi ka pasur shpërthime emocionale,...

Kledi la shtëpinë e BBV, ja kush janë dy banorët e rinj që u bënë pjesë e lojës

Kledi Hysa ishte banori i radhës i Big Brother Vip që u largua nga shtëpia dhe hoqi dorë nga çmimi i madh. Duket se Kledin...

Harron të dashurën jashtë, Kledi shpreh interes për Beatrix Ramosajn: E pëlqej, doja ta njihja pak më shumë

Vëllai i madh i ka dhënë mundësinë e një darke Kledit, pasi ishte i preferuari i publikut. Ai zgjodhi që këtë darkë ta shijonte...

Lajmet e fundit