Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Kam një dashuri të madhe jashtë”, Egla Ceno flet për jetën private: Kam një burrë

Shkruar nga Newsbomb
“Kam një dashuri të madhe jashtë”, Egla Ceno flet
Egla Ceno

Aktorja dhe banorja e Big Brother Vip, Egla Ceno ka folur për jetën e saj private, duke thënë se ka një dashuri të madhe jashtë.

Ajo është shprehur se ka një lidhje jashtë duke e cilësuar si “dashuri të amdhe”, teksa me ironi tha se nuk ka zgjedhur që këtë tja tregote publikut poshtë jorganit, duke iu referuar çifteve në BBB.

“Unë e kam një burrë, jo çdo gjë mund ta dini. Do t’ju jap një lajm ekskluziv. Edhe pse ju s’më keni parë të përshpëris poshtë jorganëve, unë kam një dashuri shumë të madhe në jetën time përjashta.

Fakti që unë nuk jam kam treguar publikut nën jorgan, nuk do të thotë që unë nuk e kam… Jam shumë e dashuruar”, tha ajo ndër të tjera.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese