Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Hatërmbetje me produksionin? Romeo Veshaj braktis post Big Brother-in

Shkruar nga Newsbomb
Hatërmbetje me produksionin? Romeo Veshaj braktis post Big Brother-in
Romeo Veshaj

Romeo Veshaj nuk ka qenë pjesë e post Big Brother VIP edhe pse ishte një nga banorët që preku finalen e madhe.

Moderatori Ledion Liço tha se Romeo nuk është prezent dhe se nuk i është përgjigjur ftesës për të marrë pjesë në këtë post BBV, për arsye të cilat nuk dihen.

“Nuk i është përgjigjur ftesës Romeo Veshaj, arsyet nuk i dimi, ndoshta do i mësojmë rrugës”, tha moderatori Ledjon Liço.

Nuk dihet nëse Romeo është mërzitur që nuk arriti të fitonte çmimin e madh apo kishte ndonjë tjetër angazhim që nuk mund të merrte pjesë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese