Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

E papritur, Fifi rikthehet në Big Brother VIP pas dy vitesh

Shkruar nga Newsbomb

Këngëtarja e njohur Fifi do të rikthet këtë të shtunë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Pas më shumë se dy vite këngëtarja do të përjetojë të njëjtat emocione, por tashmë në një tjetër rol.

Kujtojmë se Fifi ka qenë një nga banoret më të komentuara të Big Brother VIP, e cila u detyrua të linte eksperiencën e saj në mes në mënyrë të papritur, për shkak se nuk ndihej mirë emocionalisht. Fifi këtë herë do të elektrizojë shtëpinë me anë të një koncerti për banorët.

“Një mbrëmje me muzikë, plot atmosferë dhe alegri.”- shkruan këngëtarja në rrjetet sociale.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese