Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Nga Alfio te Heidi, këta janë 6 banorët më pak të preferuar nga publiku

Shkruar nga Newsbomb
Nga Alfio te Heidi, këta janë 6 banorët më pak të

Ashtu siç edhe pritej “Prime” i Big Brother Vip 3 ishte i mbushur me debate, tensione dhe përplasje mes banorëve.

Gjatë mbrëmjes prezantuesi i këtij reality show, Ledioni lexoi edhe emrat e 6  banorëve më pak të preferuarit nga publiku.  Vesa, Gazi, Gabriele, Ervini, Alfio dhe Heidi janë 6 banorët më pak preferuar në shtëpinë e madhe.

Më pas vëllai i madh vendosi që vetë banorët më pak preferuar të zgjidhnin dy emrat që do çonin në nominim.

Në nominim janë Alfio, Gabriele, Gazi, Heidi dhe Meri, kjo e fundit shkoi automatikisht në nominim, pas një përplasje që pati me Roza Latin. Njëri nga banorët të martën do të lërë shtëpinë.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese