Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Ilnisa përplaset me Ledjonën dhe e prek në fytyrë: Bashkë do flasim ndryshe

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Ilnisa përplaset me Ledjonën dhe e prek në fytyrë:
Debatet e ashpra kanë vijuar edhe pas përfundimit të “prime” të Big Brother Vip gjatë orëve të vona të mbrëmjes. Një përplasje të ashpër ka pasur mes Ilnisës dhe Ledjonës, pasi kjo e fundit i ka përmendur të ëmën. Ilnisa i është afruar Ledjonës dhe e ka prekur dy herë në fytyrë duke  thënë që mos t’i përmendë më asnjëherë nënën e saj. Ledjona: O Gazetare e fshatit, si është mësuesi në fshat. Ti nuk e ke idenë nga fshati, por dëgjoje këshillat e mamit dhe fol për fshatin. Trego... Ilnisa: E përmendje dhe një herë mamin tim, e përmendje dhe një herë mamin tim, bashkë do flasim ndryshe.  

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese