Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

E papritur! Ledioni nuk do të prezantojë më Big Brother Vip? Flet vetë moderatori

Shkruar nga Newsbomb
E papritur! Ledioni nuk do të prezantojë më Big Brother Vip? Flet

Banori që u largua përfundimisht nga Big Brother Vip ishte Lisi, i cili rezultoi me më pak vota se Heidi dhe Romeo.

Për gazetarin e kronikës së zezë nuk pati vetëm lajme të hidhura, pasi Ledioni i dha një ofertë punë dhe Lisi do të jetë pjesë e stafit të Top Channal.

Mirëpo, një detaj që nuk mbeti pa u vënë re ishte momenti kur Ledioni ndan lajmin eme Romeon, ku me shaka i thotë që Lisi do t’i zërë vendin atij në emsionin “Më lër të flas.”

Do të them një informacion nga jashtë. E di që vëllai i madh do të më tërheq veshin por fundja unë edhe mund të mos e bëj më këtë program. Nuk i dihet. Lisi do të bëjë “Më lër të flas”dhe nuk do të jetë më Donaldi, kështu që nuk e di sa mirë e pret këtë lajm, ”tha Ledioni.

Mos ndoshta kjo është një indicie që tregon se Ledioni nuk do të jetë më prezantues i spektaklit, duke marrë shkas edhe nga kritikat e vazhdueshme lidhur me mënyrën e moderimit.

 

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese