Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Habit banori i BBV: Me bashkëshorten jemi njohur në varrim

Shkruar nga Newsbomb
Habit banori i BBV: Me bashkëshorten jemi njohur në varrim
Endrik Beba, banori më i ri në BBV ka trazuar "ujërat" që me hyrjen e tij në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Mirëpo, këtë mëngjes këngëtari ka rrëfyer se bashkëshorten e tije ka njohur në një varrim. Pjesë nga biseda  Endriku: Me bashkëshorten jemi njohur në varrim Françeksa: Pse bën kështu shkuesia në varrim Endriku: Jo thjeshtë ka qenë njohja dhe pastaj pas sa kohësh kemi pasur mundësinë të flisnim prapë me njëri-tjetrin. Madje unë kam qenë i mërzitur… kam pasur koncert një natë më para dhe kam qenë gjysmë përgjumësh dhe pyetja e parë që më ka bërë Klea ka qenë “ju jeni diplomat”, e kam parë dhe i kam thënë o goce asgjë në lidhje me diplomatin, jam komplet e kundërta. Pastaj jemi takuar më mbrapa.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese