Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Juli bën zgjedhjen e guximshme, shkon “kokë më kokë” në televotim me Eglën

Shkruar nga Newsbomb
Juli bën zgjedhjen e guximshme, shkon “kokë më
FotoMontazh/ Juli - Egla

Juli ka pasur një avantazh në lojë, ku iu dha mundësia që të çonte dy persona në televotim, për të parë se kush prej tyre është më i preferuar nga publiku.

Në televotim Juli mund të dërgonte cilindo banor që kishte dëshirë, përfshirë këtu edhe veten. Aktori ka bërë një zgjedhje të guximshme, duke çuar në televotim “kokë më kokë” veten dhe Eglën.

Juli ka zgjedhur të çojë në votim veten dhe Eglën, për të kuptuar se cilin prej të dyve publiku preferon në këtë pikë të lojës.

Televotimi është hapur dhe të martën do të merret përgjigja se kush prej të dyve është me i preferuar nga publiku.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese