Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Për herë të parë çmimin e merr një grua, Egla Ceno fiton Big Brother VIP

Shkruar nga Newsbomb
Për herë të parë çmimin e merr një grua, Egla
Egla Ceno fiton BBV

Pas disa muajsh të gjatë tenisonesh, debate dhe momente të bukur, aktorja e njohur Egla Ceno është shpallur fituese e Big Brother VIP 3.

Egla kështu merr çmimin e madh prej 100 mijë eurosh. Pesë finalistët e këtij edicioni ishin Romeo, Egla, Heidi dhe Meritoni.

“Kokë më kokë” në fund shkoi Juli dhe Egla, dhe çmimin e madh e “rrëmbeu” aktorja, duke u bërë kështu edhe gruaja e parë që fiton çmimin e madh në BBV.

Egla është bërë kryefjalë e këtij edicioni për shkak të karakretit “shpërthyes”, ajo është përplasur ashpër me të gjithë banorët. Madje në një moment ajo u përjashtu nga BBV, për shkak se i hodhi verë Meritonin, por pas një televotimi u kthye në lojë dhe vijoi garën për çmimin e madh.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese