Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Loja jote është shumë e bukur”, ish-opinionistja dërgon mesazh në “Big Love” dhe tregon se cilin banor mbështet

Shkruar nga Newsbomb
“Loja jote është shumë e bukur”, ish-opinionistja
Foto ilustruese/ © Credits top-channel.tv

Banorët edhe sot kanë marrë disa mesazhe nga familjarët, miqtë dhe mbështetësit e tyre nëpërmjet “Big Love”.

Mes mesazheve që morën, ishte edhe i opinjonistes së BBV2, Zhaklin Lakatari, e cila ka shprehur mbështetjen ndaj Meritonit.

“Meriton, kur të vihet burrëria në diskutim, ti tregon akoma më shumë burrëri, duke qenë njeri dhe jo lojtar. Loja jote është shumë e bukur por mos harro që ne fund fitues nuk është jeta virtuale por jeta reale, ajo njerëzore, pjesa jote më e bukur.

Unë e di që nuk je përndjekës sepse perfeksioni yt tek gruaja nuk është i turmës por i cilësisë. Ti je luftëtar dhe luftëtarët kanë mentalitetin kampion”, thuhej në mesazh ndër të tjera.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese