Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

kengetare

Me lot në sy, artistja 82-vjeçare tregon vështirësitë në jetë: Marr pension minimal, dola shita në rrugë lule

Virgjini Mile Ristani, një këngëtare e shquar e Asamblit të Këngëve dhe valleve në Berat dhe më pas në Tiranë, në një intervistë ka...

Asnjë nga Kosova, zbulohet lista e këngëtarëve që do “ndajnë” skenën me Goran Bregoviç

Më 22 gusht në Festën e Birrës i ftuar “special” do të jetë Goran Bregoviç.  Të shumta kanë qenë reagimet e artistëve kosovarë të...

Pjesë e platformës sociale +18, Enca tregon për herë të parë fitimet e mëdha që merr nga “OnlyFans”

Enca ka hapur një llogari në faqen për të rritur “Onlyfans”, ku publikon foto dhe video kundrejt pagesës. Deri tani asnjë koment nuk kishte ardhur...

“Erën tënde ndjej tani”, pasi ish-i dashuri i dha fund beqarisë, Fifi nuk mban lotët: Ma jep në zemër…

E kur vjen puna te notat muzikore dhe fjalët e shprtit që vetëm Flori Mumajesi di të thurrë të gjithë dorëzohemi.  E njëjta gjë ka...

“Kam qenë shumë keq”, Ronela Hajati rrëfen momentet e tmerrshme që po kalon: Të tronditet jeta, e vetmja gjë që i lutem Zotit është…

Ronela Hajati është një ndër këngëtaret më të përfolura dhe të dashura për shqiptarët dhe jo vetëm. Karakteri i saj moskokëçarrës ka bërë që...

“Kam qenë e dënuar”, këngëtarja e njohur shqiptare tregon si i shpëtoi burgut kur ishte 13 vjeç

Rezmie Osmani është një këngëtare e njohur dhe shumë e dashur për publikun. Së fundmi në një intervistë Osmani, ka treguar sesi ka arritur t’i...

Bebe Rexha një “zjarr” i vërtetë, nuk i le vend imagjinatës, ekspozon komplet të pasmet

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të përfolura. Këngëtarja me origjinë shqiptarë është në qendër të mediave të huaja përveçse për muzikën, ajo...

Big Mama e përlotur tregon fjalët e fundit me të atin e ndjerë: Nuk kam frikë për vete, por për ty se ku do...

Big Mama është një ndër artistet më të dashura për publikun shqiptar. Ajo ka ditur si ti rezistojë tregut prej vitesh dhe vazhdon të...

“Më kanë thënë nuk ke baba dhe s’ke për të ecur para”, Dafina Zeqiri rrëfen vështirësit e jetës së saj: Mami ka qenë e...

Dafina Zeqiri së fundmi ka prekur të gjithë me disa copëza të shkëputura nga jeta e saj personale. E teksa të gjithë fansat mezi...

Protestë para qeverisë, këngëtarët kërkojnë të lejohet organizimi i dasmave, Labi: Koronavirusi është gënjeshtër, le të më dërgojnë mua në burg

Ditën e sotme para godinës së qeverisë së Kosovës është zhvilluar një protestë lidhur me ndalimin e dasmave në Kosovë. Ish-ministri...

Lajmet e fundit