Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Për ty ia q*f**a ropt”, Ronela Hajati shthur gojën në koncert dhe nxjerr gishtin e mesit (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
“Për ty ia q*f**a ropt”, Ronela Hajati shthur gojën

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të njohura dhe të komentuara të showbizit shqiptar dhe jo vetëm, duke mbledhur një numër të madh fansash në koncertet që ajo realizon.

Këngëtarja e cila njihet për natyrën e saj pa kompleksë, së fundmi ka mbajtur një koncert në bashkëpunim me reperin Matolale.

Por teksa është duke kënduar në skenë, ajo dëgjohet të thotë një pjesë të tekstit: “Jam bërë gips për ty ja q***** ropt”, video e cila është bërë virale në rrjet.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese