Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Rita Ora nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet pa të brendshme në koncertin në Londër

Shkruar nga Newsbomb
Rita Ora nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet pa të brendshme
Rita Ora

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Rita Ora duket se ka guxuar me veshjen në daljen e saj publike mbrëmjen e djeshme.

Artistja ka qenë e pranishme në koncertin e “Girls Aloud”, ndërsa ajo që ka tërhequr vëmendjen ka qenë veshja që ajo kishte zgjedhur.

Rita Ora nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet pa të brendshme
 

Rita kishte veshur një fustan transparent ngjyrë gold, me një palë të brendshme të së njëjtës ngjyrë në pjesën e poshtme, ndërsa lart, ajo kishte vendosur ta ekspozonte.

Outfitin e kishte thyer më një palë çizme të zeza, ndërsa flokët me onde dhe kishte lënë të lëshuara.

Rita Ora nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet pa të brendshme
 

Duhet të themi se artistja e njohur, Rita Ora shpeshherë ka guxuar me veshjet e saj, edhe në dalje të tjera publike.

Rita Ora ka patur një sukese të jashtëzakonshmë në industrinë e muzikë, duke e bërë atë një nga artistet më të mira botërore.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese