Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

E pyesin për Dua Lipën, ky është reagimi i Rita Orës (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
E pyesin për Dua Lipën, ky është reagimi i Rita Orës

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora së fundmi ishte e ftuar në emisionin e prezantuesit Andy Cohen, bashkë me DJ Diplo.

Artistët u vendosën përpara një pyetësori për të përshkruar miqtë dhe kolegët e tyre me një fjalë të vetme. Mes personazheve të famshëm që u shfaqën  në ekran, ishte dhe këngëtarja shqiptare, po ashtu e famshme, Dua Lipa.

Dj Diplo e përshkruajti me fjalën “shqiptare”, ndërsa Rita Ora dha një brohorimë e ndërsa mori duartrokitjet e publikut.

“E bukur”-ishte fjala me të cilën ajo përshkroi bashkëkombasen e saj.

Më herët është përfolur se dy këngëtaret nuk kanë raporte të mira me njëra-tjetrën, por ato asnjëherë nuk kanë konfirmuar diçka të tillë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese