Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Çiljeta Xhilaga përfundon në spital dhe tregon “mjekun më të mirë” reumatolog

Shkruar nga Newsbomb

Ervin Rapushi është një nga mjekët më të njohur reumatologë në Shqipëri, ku prej disa vitesh punon në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza” në Tiranë. Kushdo që e ka njohur, padyshim që ka shquar humanizmin e tij, jo vetëm prej profesionit, por edhe prej dëshirës së tij për të ndihmuar njerëzit në raste nevoje.

Së fundmi, në dyert e spitalit ka qenë këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga. Kjo e fundit ka bërë një postim në rrjetet sociale ku falënderon Rapushin për ndihmën e dhënë. Sigurisht, nuk kanë munguar as disa rreshta për të teksa në Instagramin e vet, ajo shkruante:

“Me doktorin më të mirë reumatolog, por jo vetëm kaq sepse e ka kaq pasion mjekësinë, sa është i ditur në çdo aspekt mjekësor”.

Ervin Rapushi dhe Ciljeta Xhilaga Ervin Rapushi dhe Ciljeta Xhilaga

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese