Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

lidhje

U përfol për lidhje me Granitin, Fifi vendos pikat mbi “i” dhe tregon njëherë e mirë të vërtetën: Jam e lumtur…

Prej ditësh lart e poshtë po thuhet se Fifi dhe Graniti janë bashkë në një lidhje dashurie. Daljet e tyre të shpeshta kohët e...

3 vite bashkë, lidhjes së Dua Lipës me Anwar Hadid i ka ardhur fundi

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid, thuhet se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 3-vjeçare. Sipas mediava të huaja...

Kim Kardashian në lidhje me aktorin 14 vite më të vogël (FOTO)

Kim Kardashian ka nisur një lidhje dashurie me aktorin 27 vjeçar, Pete Davidson, i cili është 14 vite më i vogël se ajo. Por në....

Harrojeni Andin, Jasmin Kadriu në një lidhje me djalin e ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë?

Atëhere kur historia dhe debatet mes dy ish-konkurrentëve të “Përputhen”, Jasminës dhe Andit u rindezën, disa dyshime janë shfaqur në skenë mbi një raport...

Nuk ka më dyshime, Tea Trifoni i tregon gjithë “botës” portretin e djalit që i ka rrëmbyer zemrën

Tea Trifoni është një ndër vajzat të cilat mori famë më të madhe nga emisioni “Përputhen”. Pas ndarjes së saj me ish-konkurrentin e këtij...

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj zyrtarizojnë lidhjen, diskutojnë ku do kalojnë natën, por ‘pengesë’ u bëhet Xhemi (FOTO)

Për një kohë të gjatë në media u përfol se Arbana Osmani ka nisur një romancë të re me regjisorin Eduart Grishaj. ...

Olta Gixhari publikon VIDEON, tregon se është në një lidhje

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari është shumë aktive në rrjetet sociale ku herë pas here publikon foto provokuese. Përsa i...

Dafina Zeqiri në lidhje me bashkëpunëtorin e saj

Këngëtarja Dafina Zeqiri vihet shpesh në qendër të mediave rozë për shkak të romancave të saj. Muaj më parë ajo...

Lajmet e fundit