Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Një muaj pas ndarjes me regjisorin francez, Dua Lipa nis lidhjen e re

Shkruar nga Newsbomb

Dua Lipa ka nisur një lidhje me aktorin britanik Callum Turner.

Sipas Page Six këngëtarja dhe aktori u panë duke kërcyer në një festë në LA për premierën e shfaqjes së Turner “Masters of The Air” , duke shkaktuar spekulime se ata janë një romacë.

Edhe pse janë fillimet e lidhjes, Dua e ka shoqëruar aktorin në premierën e filmit, duke suportuar partnerin e saj të ri. Këngëtarja me origjinë shqiptare është ndarë një muaj më parë nga regjisori francez, Romain Gavras, pas 8 muajsh lidhje.

Më herët ajo ka pasur një lidhje 3 vjeçare me vëllain e Gigi dhe Bella Hadid, Anwar nga viti 2019 deri në vitin 2021.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese