Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Nuk je ku*vë me 4 lidhje”, shpërthen Sara: Mos u shqetësoni për brekët e mia, por të motrave tuaja

Shkruar nga Newsbomb
“Nuk je ku*vë me 4 lidhje”, shpërthen Sara: Mos u
Sara Gjordeni

Sara Gjordeni, edhe pas daljes nga shtëpia e Big Brother Vip, vijon të jetë shumë e komentuar. Nëpërmjet disa postimeve në Instagrm Sara ka shpërthyer ndaj gjithë komenteve negative që ka marrë për ish-lidhjet e saj.

“Më keni çarë atë që nuk thuhet me muhabete ex-ash. I vetmi që pata lidhje ishte vetëm Endriku, përpara 10 vitesh. Silvi gënjeu. Nuk je k*rvë me 4 lidhje në 2024. Sepse i bie që gjysma e femrave në botë dhe Shqipëri janë k*rva”, shkruan ajo ndër të tjera.

Sara po ashtu ka përmendur edhe babain e saj duke thënë se ai flet me atë gjuhë të shëmtuar për të pasi nuk kanë jetuar kurrë bashkë.

“Babai im del me deklarata sepse nuk ka jetuar asnjë ditë me mua. Përveç kësaj, turp ti vijë ksuh pretendon që unë ta mbroj kur vetëm të këqija me kanë ardhur prej tij”, shkruan ajo ndër të të tjera.

Po ashtu modelja, edhe një herë ka shpjeguar lidhjen dhe Bardhin si dhe shkakun e përplasjes me menaxherin e tij.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese