Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

U “zhduk” pas daljes nga BBV3, rikthehet Romeo Veshaj: Falë atij formati kam një super vajzë në krah

Shkruar nga Newsbomb
U “zhduk” pas daljes nga BBV3, rikthehet Romeo Veshaj: Falë
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci

Aktori i njohur i humorit dhe ish-banori i Big Brother Vip 3, Romeo Veshaj është rikthyer për herë të parë në publik që pas daljes së tij nga formati televiziv.

Aktori, Veshaj ishte i pranishëm mbrëmjen e djeshme në emisionin sportiv “Top Arena” pas dy muajsh mungesë në ekranet televizive.

Gjatë intervistës së tij, Romeo tha se largimi i tij nga ekrani, pas daljes nga formati erdhi pasi ai kishte nevojë që të qetësohej, të rrinte me familjarët dhe të dashurit e tij.

Ai shprehet se e kishte të nevojshme qetësinë dhe më e rëndësishmja të ndihej mirë me veten, në një kohë që kishte ndenjur për aq shumë kohë brenda mureve të shtëpisë së famshme.

Romeo veç tjerash thotë se është i lumtur që ishte pjesë e këtij formati, paçka sfidave që sjell ai me vete, pasi Big Brother ishte arsyeja që ai të njihtë një vajzë të mrekullueshme si Heidi.

Ka pasur ato momentet e bukura të cilat unë i kam cituar edhe brenda shtëpisë, falë atij emisioni unë sot kam një super vajzë në krahë”,- tha Veshaj.

Kujtojmë se Romeo Veshaj dhe Heidi Baci nisën një romancë brenda shtëpisë së famshme të Big Brother Vip gjatë edicionit të tretë të tij.

Ato e vazhduan lidhjen e tyre edhe jashtë saj, duke treguar se dashuria e tyre është më e fortë se kurrë më parë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese