Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Dalin fotot, Dua Lipa fotografohet duke u puthur me komedianin e njohur

Shkruar nga Newsbomb

Prej ditësh tashmë lart e poshtë po qarkullojnë thashetheme se Dua Lipa ka nisur një lidhje me komedianin Trevor Noah.

Spekulimet kanë nisur pasi ata janë parë u puthur dhe përqafuar në Nju Jork.

Dua dhe komediani u panë teksa ishin duke shijuar një darkë romantike të cilën e mbyllën me një puthje dhe një përqafim mjaft të ngrohtë.

Ylli 27-vjeçar i popit dhe 38 vjeçari u panë duke shijuar një darkë intime, por të qetë së bashku në Miss Lily’s.

Një burim tha për Daily Mail se: Ata ishin ulur nga të gjithë të tjerët në restorant. Ishte e qartë se ata ishin të lidhur me njëri-tjetrin dhe u ulën pranë njëri-tjetrit gjatë gjithë vaktit. Ata u larguan së bashku dhe ecën, duke u ndalur për përqafime të gjata dhe puthje.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese