Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

ministri

Sulmet kibernetike, Çuçi takim me ambasadorët e BE: Kërkova mbështetje për forcimin e sigurisë së sistemeve digjitale të Policisë së Shtetit

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi ka zhvilluar ditën e sotme një takim me ambasadoren e Delagacionit të BE në Tiranë, Christiane Hohmann dhe ambasadorët...

Ministri Çuçi tregon për herë të parë: Gledis Nano u shkarkua për atentatet e muajve të fundit! U rikthyen dhe parcelat me drogë

"Spunton finale e dhanë ngjarjet e muajve të fundit, të gushtit dhe të fundit të korrikut. Kur ulemi dhe flasim për një drejtor policie,...

VIDEO/ Nuk kaloi pagat për punonjësit, sulmohet me miell ministri shqiptar

Aktivistët e Partisë Socialdemokrate në Kosovë kanë gjuajtur me miell sot Ministrin e Financave, Hekuran Muratin. Njëri nga aktivistët i është sulur ministrit dhe e...

“Kemi nevojë për ndihmë finaciare”, ministri i Pakistanit: Përmbytjet janë dërrmuese edhe për ekonominë

Ministri i Jashtëm i Pakistanit Bilaëal Bhutto-Zardari ka thënë se Pakistani ka nevojë për ndihmë financiare për t'u rimkëmbur nga përmbytjet shkatërruese. Ai tha...

Bombardimet pranë centralit bërthamor, paralajmëron ministri Kuleba: Europa në rrezik, ushtria të largohet nga uzina

Ministri i Jashtëm i Ukrainës, Dmytro Kuleba, në një reagim në rrjete sociale thotë  se forcat ruse e kanë kthyer uzinën e Zaporizhzhia në...

Ministrit Liburn Aliu i vjedhin makinën zyrtare, hajduti kapet duke hyrë në Shqipëri nga Morina

Ministrit të Infrastrukturës në qeverinë e Kosovës, Liburn Aliut mbrëmë i është vjedhur makina zyrtare model Audi A3. Ministri është pyetur paraditen e kësaj...

Flamur Noka në deklaratë për djalin e Çuçit: Ministri duhet të japë dorëheqjen! Skandal që u është fshehur shqiptarëve

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Flamur Noka ka dalë sot në një deklaratë për mediat nga selia blu dhe ka kërkuar dorëheqjen e ministrit...

Ministri i Mjedisit qëllohet për vdekje nga shoku i fëmijërisë brenda në zyrë 

Ministri i mjedisit dhe burimeve natyrore i Republikës Domenikane është qëlluar  për vdekje  nga një mik i ngushtë në zyrën e tij. Sipas medieve...

Putin heq dorë? Trupat ruse largohen plotësisht nga veriu i Ukrainës

Trupat ruse janë "tërhequr plotësisht" nga veriu i Ukrainës. Ky lajm u bë me dije nga ministria e Mbrojtjes e Mbretërisë së Bashkuar. Disa nga...

Vrasja e ushtarëve rusë të kapur rob, ministri ukrainas: Ju s’e kuptoni sesi është që një person që njihni të jetë përdhunuar për...

Ministri i Jashtëm i Ukrainës, Dmytro Kuleba është pyetur nga gazetarët në lidhje me video që po qarkullon në media, ku ushtarët ukrainas vrasin...

Lajmet e fundit