Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
27 °
Hën
32 °
Mar
32 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

big brother

“Hanin jashtëqitjen e sheikëve”, habit ish banorja e Big Brother: S’ka asgjë të keqe, 5 minuta punë. 20-vjeçaret e kanë më të thjeshtë

Ish-banorja e Big Brother, Fjorentina Halili ka komentuar deklaratën e saj për “Dubai Porta Potty”  për të cilën tha se nuk ka asnjë gjë...

A do të jetë pjesë e Big Brother? Këngëtari shqiptar ngre dyshime me postimin e fundit

Këngëtari i njohur shqiptar Ardian Bujupi me postimin e fundit që ka bërë në rrjetet sociale, ka ngritur dyshime se ai mund të jetë...

“Big Brother” për herë të parë së shpejti në Kosovë, detajet e formatit

Show mediatik  “Big Brother” duket se po zgjerohet në një treg të ri, duke u transmetuar për herë të parë në vendin fqinj, Kosovë,pas...

“Një pjesë të parave ia kam dhënë Sabianit”, Ilir Shaqiri zbulon çfarë bëri me çmimin e madh

Fituesi i “Big Brother Vip”, Ilir Shaqiri ka rrëmbyer sërish vëmendjen e publikut dhe ka habitur të gjithë me deklaratën e bërë së fundmi. E...

FOTO/ Tregoi se ishte i dashuruar brenda BB VIP, ish-banori prezanton për herë të parë partneren

Kur ndodhej brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”, Arbër Sulstarova foli shumë për vajzën që i kishte rrëmbuer zemrën.  Mirëpo, ndonëse e përmendi gjatë gjithë...

Pas ofendimeve të rënda, pendohet Stresi, i kërkon FALJE publikisht Einxhelit: Je shumë vajzë e mirë!

Sherri mes Stresit dhe Einxhel Shkirës disa muaj më parë bëri bujë në media. Reperi e ofendoi rëndë moderatoren dhe kështu filluan sharjet ndaj...

“Natën shpirt, të dua”, publikohen mesazhet, çfarë po ndodh mes Beniadës dhe Ardit Çunit?

Këngëtari Ardit Çuni dhe modelja Benaida Nishani gjatë qëndirmit në shtëpinë e “Big Brother” janë parë shumë afër njëri-tjetrit, madje u përfol se mes...

Brenda shtëpisë ishin si motra/ Kriset marrëdhënia mes Einxhel dhe Beniadës? Zbulohet arsyeja

Përveç romancave, brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” ka pasur edhe shumë marrëdhënie të ngushta shoqërore që janë krijuar mes banorëve. Një prej tyre...

“I ka hipur tangërlliku”, Ermal Mamaqi “shpërthen” ndaj Bora Zemanit: I është rritur çmimi, i bëj thirrje që…

Ermal Mamaqi ka sqaruar edhe njëherë situatën e krijuar brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”disa javë më parë. Një batutë e tij ku u përmend...

Arjola Demiri bën rrëfimin e rrallë për ish-bashkëshortin, zbulon çfarë i kërkoi pas ndarjes

Aktorja Arjola Demiri, mbrëmjen e djeshme ka folur më shumë për jetë e saj privat. Ajo rrëfeu se si u njoh me ish-partnerin e...

Lajmet e fundit