Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Ish-banori i Big Brother habit me deklaratën e tij: Kam shkuar me një grua 20 vite më të madhe

Shkruar nga Newsbomb
Ish-banori i Big Brother habit me deklaratën e tij: Kam shkuar me një
Në foto: Kristi Aliaj Dragot dhe Meri Shehu

Ish-banori i Big Brother VIP 2, Kristi Aliaj ka bërë një deklaratë e cila është sa e habitshme, por edhe e kuptueshme kur e di se vjen nga një personazh si Kristi.

I ftuar në një emision televiziv sëbashku me Meri Shehun, ai u pyet nga kjo e fundit nëse ka pasur marrëdhënie me një grua më të madhe në moshë dhe sa ka qenë. Kristi nuk ngurroi të tregonte se ka pasur një marrëdhënie me një grua 40-vjeçare, ndërsa Meri ja ka kthyer se 40-vjeçaret janë sa dy 20-vjeçare.

Meri Shehu: Kush është zonja me moshë më të madhe që ke pasur ndonjëherë marrëdhënie?

Krisit: Duhet të kërkoj në arkivë tani. Ajo ka qenë tek të 40-tat.

Meri Shehu: 40-vjeçaret janë barazi me dy 20-vjeçare.

Kristi: Ka qenë një diferencë prej 20 vitesh.

Meri Shehu: Nga eksperienca ime ta them që i pëlqejnë femrat më të mëdha në moshë.

Kristi: Jo e ke shumë gabim.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese