Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

aeroport

Sherr masiv në aeroport, qytetarët përleshen dhe godasin me karrige njëri-tjetrin, 3 prej tyre përfundojnë në spital (VIDEO)

Tre persona përfunduan në spital pas një sherri masiv në Aeroportin “Luton” të Londrës, ndërsa 17 persona u arrestuan nga policia. Në video shfaqen disa...

Do të përfaqësojë Shqipërinë në “Eurovision”, Anxhela Peristeri publikon foto nga aeroporti me flamurin kombëtar në dorë

Këngëtarja Anxhela Peristeri do të përfaqësojë Shqipërinë në festivalin e këngës “Eurovision 2021”.Teksa mbeten edhe disa ditë nga fillimi i festivalit, këngëtarja ka postuar...

Skandal në aeroport, pasagjerëve u bëhen tamponë të përdorur

Disa punonjës të një kompanie të madhe farmaceutike indoneziane janë arrestuar pasi dyshohet se kanë ripaketuar tamponët. Rreth 9.000 pasagjerë të linjave ajrore në Indonezi...

“Më mungon vëllai im Hashim Thaçi”, emocionohet Rama: Dua t’i çoj një përqafim, në muret e këtij aeroporti gjendet edhe momenti kur ai dhe...

Kryeministri Edi Rama në fjalën e tij në inagurimin e aeroportit të Kukësit është emocionuar teksa foli edhe për ish-Presidentin e Kosovës Hashim Thaçi.Ai...

Vazhdon kaosi në aeroport, pas pritjes së gjatë në rradhë gruas i bie të fikët

Teksa ishte duke pritur për gati shtatë orë një pasagjereje në aeroportin e Hathrow në Londër I ka rënë të fikët. Nga pamjet e publikuara...

‘Do marr 120 kuksianë nga Londra dhe do i zbres në Kukës të votojnë PD-në’, Rama: Kush më ka sharë më shumë e ka...

Kryeministri Edi Rama ka folur edhe për çështjen e aeroporteve të Kukësit dhe Vlorës, për të cilët është akuzuar nga qytetarët se ka mashtruar....

I infektuari me COVID-19 thyen rregullat dhe futet në avion, tmerrohen pasagjerët në Londër (VIDEO)

Një person i infektuar me COVID-19 është futur në një avion në aeroportin e Londrës, duke thyer rregullat e izolimit. Pamjet...

Dolën pozitivë me COVID-19 dhe tentuan të ikin drejt Norvegjisë, ndalohet në aeroportin e Shkupit nëna me tre fëmijë

Një nënë me tre fëmijë që kishin kryer testin për koronavirus në një klinikë private në Shkup të Maqedonisë së Veriut, është kthyer mbrapsht...

Kompania ajrore “low-cost” me bazë të re në Aeroportin e Rinasit, 15 destinacione nga Tirana

Kompania ajrore “low-cost” Wizz Air do të ketë një bazë të re në Aeroportin Nënë Tereza, në Tiranë. Wizz Air është...

Sulmohet drejtori i aeroportit, i thyejnë xhamat e makinës me gurë në rrugën ‘Dritan Hoxha’ (Foto e autorit)

Sulmohet makina e drejtorit gjerman të TIA (Aeroportit Ndërkombëtar të Tiranës), Costandin Von Alvensleben Bëhet me dije se makinës së drejtorit...

Lajmet e fundit