Hapësire reklamuese

Live Updates

E PLOTË/ Kuqezinjtë mbajnë gjallë ëndrrën e kualifikimit

Çfarë do të gjeni në brendësi

Kuqezinjtë kanë barazuar në minutat e fundit të sfidës me Kroacinë, duke mbajtur gjallë shpresën e kualifikimit në fazën e radhës. Një ndeshje fantastike e dy skuadrave, që ka dhuruar plot emocione të bukura dhe është mbyllur me rezultatin 2-2.

22 Postime
3 JAVE ME PARE

Media greke jehonë shqiptarëve në Athinë: 20 vite më parë nuk mund të festonin kështu

Nga Newsbomb

Shqiptaret e mbledhur ne Athine per te ndjekur Kombetaren kuqezi Kombëtarja ka mbledhur shqiptarët anembanë botës. Një pjesë ...

3 JAVE ME PARE

Shqipëria barazoi me Kroacinë, Meta: Grup shumë i fortë, mund ta mbyllim me fitore

Nga Newsbomb

Ilir Meta Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka reaguar pas ndeshjes së djemve kuqezinj këtë të mërkurë...

3 JAVE ME PARE

VIDEO/ Momenti që nuk u kap nga kamerat, një tjetër tifoz shqiptar futet në fushën e lojës

Nga Newsbomb

Shqipëria barazoi mes drithërimash në Hamburg, teksa sfida me Kroacinë u mbyll 2-2, në një sfidë mjaft emocionuese dhe t&eu...

3 JAVE ME PARE

Tifozët shqiptarë dhe kroatë bëhen bashkë, media serbe: Brohoritën "vritini serbët", UEFA duhet t'i ndëshkojë

Nga Newsbomb

Tifozët shqiptarë dhe kroatë në Hamburg Tifozët shqiptarë e veshën kuqezi Hamburgun sot, pasi udhëtuan nga vende t&...

3 JAVE ME PARE

VIDEO/ Vajza e Silvinjos një prej nesh, “shpërthen” në lot pas “dramës” së Shqipërisë

Nga Newsbomb

Taty Mendes ne stadium Shqiptarët kudo nëpër botë festuan bashkë me djemtë e Kombëtares rezultatin 2 me 2 me Kroacin&eum...

3 JAVE ME PARE

“DRAMA”, Kombëtarja kuqezi ‘shokon’ botën, mediat e huaja: Shqipëri, a e keni seriozisht?!

Nga Newsbomb

Shqipëria arriti të merrte një barazim në frymën e fundit përballë Kroacisë duke e ndalur me rezultatin 2-2. Një ...

3 JAVE ME PARE

FOTO/ Gocat shqiptare që i sollën fat çunave në ndeshjen përballë Kroacisë

Nga Newsbomb

Luana Vjollca ne stadium Shqipëri-Kroaci ka qenë ndeshja e radhës e cila u mbyll me rezultatin 2 me 2. Një lojë plot emocione, &ld...

3 JAVE ME PARE

“5 minutëshi i fundit do të mbahet mend gjatë”, Sylvinho: Nëse Manaj do shënonte ndaj Italisë do flisnim ndryshe sot

Nga Newsbomb

Trajneri Sylvinho Shqipëria barazoi mes drithërimash në Hamburg, teksa sfida me Kroacinë u mbyll 2-2, në një sfidë mjaft...

3 JAVE ME PARE

Jo vetëm Bajrami, edhe Klaus Gjasula sapo vendosi një rekord në Europian

Nga Newsbomb

Momenti i golit te dyte nga Klaus Gjasula Ky europian duket se është i kuqezinjve. Pas rekordit historik që ka vendosur Nedim Bajrami në...

3 JAVE ME PARE

Rama krenar për “djemtë tanë”: Kokën lart, e kështu me pasion e shpirt skuadre për të bërë më të mirën!

Nga Newsbomb

Futbollistet e kombetares Një ndeshje plot emocione dhe që ngriti “peshë” zemrat e shqiptarëve ka qenë kjo e kësa...

3 JAVE ME PARE

Kurti ndjek nga afër ndeshjen Kroaci-Shqipëri, nuk e fsheh entuziazmin: Ëndrra vazhdon!

Nga Newsbomb

FotoMontazh/ Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe djemtë e Kombëtares Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka ndjekur nga afë...

3 JAVE ME PARE

I kryqëzuar për golat kundër Kombëtares, Elseid Hysaj u kërkon falje tifozëve

Nga Newsbomb

Momenti kur Hysaj shkon u kerkon falje tifozeve © Credits https://tvklan.al/ Elseid Hysaj i ka kërkuar falje Tifozëve Kuq e Zi pas ndeshjes ...

3 JAVE ME PARE

Shqipëri heroike, kuqezinjtë barazojnë mes dramës dhe mbajnë gjallë shpresat e kualifikimit

Nga Newsbomb

Momente nga festa pas golit te Klaus Gjasules Kuqezinjtë kanë barazuar në minutat e fundit të sfidës me Kroacinë, duke mbajtu...

3 JAVE ME PARE

"O sa mirë me qenë shqiptar", zv.kryeministri i Malit të Zi mbështet kuqezinjtë nga Hamburgu

Nga Newsbomb

Zëvendëskryeministri Nik Gjeloshaj Zëvendëskryeministri shqiptar për Çështje Ekonomike, njëherësh minist&eum...

3 JAVE ME PARE

Kroacia përmbys gjithçka për 4 minuta, panik në pankinën kuqezi

Nga Newsbomb

Shqipëria është përmbysur me rezultatin 2 me 1 nga Kroacia. Golat e kroatëve erdhën në minutën e 73’ dhe 77&rsqu...

3 JAVE ME PARE

Mbyllet në avantazh pjesa e parë, goli magjik i Qazim Laçit mban zgjuar ëndrrën kuqezi

Nga Newsbomb

Momenti i festes pas golit te Qazim Laçit 45 minutat e para të ndeshjes mes Kroacisë dhe Shqipërisë janë mbyllur me rezulta...

3 JAVE ME PARE

“Perlë” KUQEZI ndaj Kroacisë, Asani dhe Laçi ngrejnë gjithë popullin në këmbë (VIDEO)

Nga Newsbomb

Qazim Laci. TV Klan KROACI – SHQIPËRI 0 -1 (Laçi 11') Kombëtarja shqiptare ka kaluar në avantazh në ndeshjen përball...

3 JAVE ME PARE

Prag sfida me Kroacinë, Armand Duka: Kam emocione, në çdo ndeshje kërkojmë fitoren

Nga Newsbomb

Armand Duka Jemi vetëm pak minuta para duelit me Kroacinë. Një duel shumë i rëndësishëm, ku kuqezinjtë do të ...

3 JAVE ME PARE

Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

Nga Newsbomb

  Lulzim Jashari dhe tifozet kuqezi Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium...

3 JAVE ME PARE

Rama i mrekulluar nga tifozeria shqiptare në Hamburg: Ju jeni lojtari i 12-të

Nga Newsbomb

Pamje nga tifozët kuqezi në Hamburg Kryeministri Edi Rama ka vlerësuar pjesëmarrjen e tifozëve kuqezi që kanë marshuar n...

3 JAVE ME PARE

Hamburgu vishet kuqezi, tifozët dhurojnë atmosferë magjike para ndeshjes me Kroacinë

Nga Newsbomb

Pamje nga atmosfera magjike e tifozëve kuq e zi në Dortmund Hamburgu është veshur kuqezi sot nga tifozët shqiptarë, të c...

3 JAVE ME PARE

Për “jetë a vdekje”, Sylvinho gati të shkruajë historinë ndaj Kroacisë

Nga Newsbomb

Kroaci - Shqiperi Shqipëria do të luajë me Kroacinë një nga ndeshjet më të rëndësishme në Euro 2024. Kuqe...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese