Hapësire reklamuese

Sporti

VIDEO/ Vajza e Silvinjos një prej nesh, “shpërthen” në lot pas “dramës” së Shqipërisë

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Vajza e Silvinjos një prej nesh, “shpërthen”
Taty Mendes ne stadium

Shqiptarët kudo nëpër botë festuan bashkë me djemtë e Kombëtares rezultatin 2 me 2 me Kroacinë. Mijëra zemra shqiptarësh në stadium, ndërkohë miliona jashtë ambienteve të “Voltsparkstadium” brohoritën me të madhe “O sa mirë me qen shqiptar”.

Por, jo vetëm kuqezinjtë përjetuan me shpirt emocionet e kësaj ndeshje, pasi njëjtë si ne edhe vajza e trajnerit Silvinjo ka festuar e ka duartrokitur për barazimin e kësaj ndeshje.

Në llogarinë e saj në “Instagram”, Taty Mendes, ka postuar disa pamje nga ndeshja. Ndërkohë, video më speciale mbetet ajo ku shihen qartë emocionet dhe gëzimi i vajzës së teknikut të kuqezinjve.

Taty shihet teksa në fund të ndeshjes fshin lotët e gëzimit dhe feston bashkë me të ëmën dhe me mijëra shqiptarë që ndodhen në stadium.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese