Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

FOTO/ Gocat shqiptare që i sollën fat çunave në ndeshjen përballë Kroacisë

Shkruar nga Newsbomb
FOTO/ Gocat shqiptare që i sollën fat çunave në ndeshjen
Luana Vjollca ne stadium

Shqipëri-Kroaci ka qenë ndeshja e radhës e cila u mbyll me rezultatin 2 me 2. Një lojë plot emocione, “ngrirje gjaku”, lot e të qeshura në të njëjtën kohë.

Një gjë është e sigurt që shqiptarët kudo ku e ndiqnin këtë ndeshje kanë qenë përgjatë 90 minutave me “zemrën në duar”. Por, ka pasur dhe mijëra të tjerë të cilët përjetuan këto emocione magjike live në stadium.

Tre prej tyre kanë qenë dhe bukuroshet shqiptare. Luana Vjollca, Hygerta Sako dhe Inger Skura.

Në një video që Luana kishte postuar kishte thënë që nëse çunat do të fitonin sot atëhere ajo do i kishte sjellë fat pasi është një ogur i mirë, në çdo ndeshje që ka shkuar ata kanë fituar.

Epo si duket Luana paska pasur të drejtë, edhe pse do dëshironim dhe meritonim një fitore edhe një barazim mban gjallë shpresën e kuqezinjve për të vijuar në ëndrrën e Euro2024.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese