Hapësire reklamuese

Sporti

“Perlë” KUQEZI ndaj Kroacisë, Asani dhe Laçi ngrejnë gjithë popullin në këmbë (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
“Perlë” KUQEZI ndaj Kroacisë, Asani dhe Laçi
Qazim Laci. TV Klan

KROACI – SHQIPËRI 0 -1 (Laçi 11')

Kombëtarja shqiptare ka kaluar në avantazh në ndeshjen përballë Kroacisë në Hamburg.

Festë e madhe kuqezi në Volksparkastadion ku Qazim Laçi devijoi me kokë një krosim perfekt të Jasir Asanit për ta dërguar topin në fundin e rrjetës.

Ishte minuta e 11-të që ngriti në këmbë një Komb të tërë kuqezi e jo vetëm tifozët në shkallët e stadiumit. 

GOLI→ VIDEO

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese