Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Jozefina Topalli

“Hajde takohu me drejtoreshën time në Kryeministri”, kush është e reja që tërhoqi vëmendjen e Edi Ramës “live”, kandidate e partisë së Jozefina Topallit

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme zhvilloi sot një bashkëbisedim online me disa prej aplikantëve të nismës “Gati për Shqipërinë”, ku u njoh me...

E BUJSHME / Jozefina TOPALLI ose Majlinda BREGU përballë Lulzim BASHËS, në garën për kreun e PD?

Një kandidaturë e fortë përballë Lulzim Bashës pritet të nxirret nga grupi anti-Basha, për zgjedhjet e kryetarit të ri që mbahen në korrik të...

Jozefina Topalli gjyshe për herë të dytë, në ditëlindjen e vajzës së saj jep lajmin e bukur: Një ëngjëll ka mbërritur në shtëpinë tonë…

Megi Topalli, vajza e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli është bërë nënë për herë të dytë. Ka qenë Topalli ajo e cila ka dhënë lajmin e...

“Do përmbysim sistemin”, zhgënjejnë “rebelët” dhe kritikët e PD që dolën kundër Bashës: Ja sa vota kanë marrë Topalli, Murrizi, Hajdari dhe Patozi

Numërimi i votave për subjektet politike ka mbaruar që prej ditës së martë, me PS që ka dalë forcë e parë me 74 mandate,...

Jozefina Topalli pranon humbjen dhe jep DORËHEQJEN: Falenderoj të gjithë ata që na besuan

Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, ka pranuar rezultatin ezgjedhjeve të 25 prillit dhe ka dhënë dorëheqjen nga partia e krijuar prej saj.Ajo...

Prokuroria VERIFIKON kandidatin e partisë së Jozefina Topallit: Është hetuar për “Falsifikim” dhe është dënuar me burg (DOKUMENTI)

Prokuroria e Përgjithshme përfundon procesin e verifikimit të kandidatit për deputet Ardian Vullnet Gjoka, pjesë e Lëvizjes për Ndryshim i Jozefina Topallit, për zgjedhjet...

“Unë jam PD-ja”, Jozefina Topalli: Bashën do e nxirrja prej zhelesh jashtë, Berisha bën gabim që nuk bën opozitë kundër 3 kryetarëve

Jozefina Topalli mbrëmjen e sotme ka qenë e ftuar në emisionin “Fiks Fare”, ku është shprehur se ajo nuk është larguar kurrë nga PD,...

Vajza e Jozefina Topallit përfshihet në fushatë, si rrallë herë publikon foton e Shkodrës dhe jep mesazhin

Megi Topalli, vajza e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli gjatë gjithë kësaj kohe ka zgjedhur që të qëndrojë në hije duke mos u përfshirë në botën...

Topalli e qartë: Pas 25 prillit, negocioj me PD pa Bashën kryeministër, por me…

Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topallit mendn që partia e saj në këto zgjedhje do të jetë një faktor i rëndësishëm politik në...

Zgjedhjet e 25 prillit, flet Helidon Bushati: Në Shkodër synojmë 7 mandate, Jozefina Topalli duhet të ofrohej vetë te Partia Demokratike

Drejtuesi politik i qarkut Shkodër për Partinë Demokratike, Helidon Bushati, është shprehur se PD synon që të marrë 7 mandate në Shkodër në zgjedhjet...

Lajmet e fundit