Hapësire reklamuese

Politikë

Jozefina Topalli INJORON keq Grida Dumën: Nuk e njoh fare, kush është kjo?

Shkruar nga Newsbomb
Jozefina Topalli INJORON keq Grida Dumën: Nuk e njoh fare, kush

Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka injoruar deputeten e Partisë Demokratike, Grida Dumën.

E pyetur se çfarë mendimi ka për Dumën, Topalli tha se nuk e njeh kush është ajo.

 “Nuk e njoh Grida Dumën. Kush është kjo”, tha Topalli.

Sa i përket situatës kaotike në të cilën ndodhet Partia Demokratike, pas humbjes së zgjedhjeve të pjesshme lokale të 6 Marsit, u shpreh se vetëm ish-kryeministri Sali Berisha, mund të arrijë të bëjë bashkimin e madh.

 “Për këtë situatë që ndodhet, vetëm Berisha është ai që mund të bashkojë dhe pajtojë PD-në”, tha ajo në RTSH 24.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese