Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Përvjetori i parë i martesës, vajza e Jozefina Topallit e kujton me momentet e papublikuara

Shkruar nga Newsbomb
Përvjetori i parë i martesës, vajza e Jozefina Topallit e kujton
Momenti nga dasma

Si sot një vit më parë, vajza e ish- kryetares së Kuvendit, Jozefina Topallit kurorëzoi dashurinë e saj me martesë.

Ditën e sotme Megi Topalli në përvjetorin e parë të martesës, ka publikuar disa pamje nga ceremonia.

“Gëzuar përvjetorin familja”, ka shkruar ajo krah pamjeve. Teksa në një “story”, ka ndarë një video nga vallëzimi me të atin, teksa shkruan: “Dhe pas një viti njëlloj me emocionon ky moment dhe kjo këngë”.

Pas disa vitesh bashkëjetesë me partnerin Angji Serreqi, ku janë bërë edhe prindër të dy fëmijëve, çifti kurorëzoi dashurinë më 30 Qershor të 2023.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Megi Topalli (@margerita_topalli)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese