Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

leter

Letra me shkrim dore! Çekaj: Do isha në Dubai apo në Kosta Rika nëse do të isha kriminel, jo në burg (Foto)

Arbër Çekaj ka mohuar të ketë lidhje me planin e arratisjes nga burgu 313. Çekaj me anë të një letre me shkrim shprehet se...

Von der Leyen i dërgon letër Albin Kurtit për dialogun me Serbinë: Thelbësore që palët të takohen sa më shpejt

Shefja e Komisionit Evropian Ursula von der Leyen, ka thënë se mirëpret zotimin e kryeministrit të Kosovës Albin Kurti për t’u angazhuar në dialogun...

Letra nga burgu e Hashim Thaçit për Edi Ramën: Vellai im, muret e qelisë nuk e përmbajnë dot entuziasmin tim për fitoren tënde, sot...

Ish-presidenti i Kosovës, Hashim thaçi, i cili ndodhet në paraburgimin e Hagës, i ka dërguar një letër urimi kryeministrit Edi Rama, pas fitores së...

Meta shpjegon deklaratën për “sfurqet” dhe zbulon letrën drejtuar opozitës: I kam shkruar Kryemadhit dhe Bashës për përgjegjësitë që kanë

Presidenti Ilir Meta ka zbuluar se kryetarit të PD-së, Lulzim Bashës, dhe kryetares së LSI-së Monika Kryemadhit, u ka dërguar një letër në lidhje...

Politikania gjermane letër Ramës për databazën e PS: Uroj që partia juaj të mos jetë duke shpërdoruar pushtetin

Nënkryetarja e Grupit Socialdemokrat në Këshillin Bashkiak të Schëabach në Gjermani, Rezarta Reimann, i ka dërguar një letër kryeministrit Edi Rama në lidhje me...

Diaspora shqiptare LETËR ‘kokave’ të politikës dhe ndërkombëtarëve: Duam të drejtën e votës (E PLOTË)

“Për ne si Diasporë, vota e Emigrantëve dhe siguria e saj, mbetet prioriteti numër një e në këtë kuadër, vetëofrojmë ekspertizën tonë për konsultim...

Ndodh RRALLË/ Banorët e një pallati në Tiranë letër falenderimi policëve të komisariatit: Mirënjohës! Na shpëtuat në kohë rekord nga infeksioni (E PLOTË)

Një gjest i rrallë nga banorët e një lagjeje në Tiranë për policinë e shtetit. Bëhet fjalë për banorët e pallatit...

Gjyqtarët e shkarkuar nga Vettingu krijojnë shoqatë, letër Avokatit të Popullit: Ka të emëruar në organet e rivlerësimit që kanë gënjyer

Gjyqtarët dhe prokurorët e shkarkuar nga Vettingu kanë krijuar një shoqatë, që quhet “Drejtësi për Drejtësinë”, përmes të cilës kërkojnë verifikimin e anëtarëve të...

Ruçi letër ultimative Metës: Respekto afatet kushtetuese! Kemi muaj që presim emrin e kreut të KLSH (LETRA E PLOTË)

Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi i ka dërguar një letër presidentit Ilir Meta lidhur me drejtuesin e ri të KLSH-së. Në...

Këshilli Global për Tolerancë dhe Paqe i dhuron 10 mijë maska Shqipërisë, Ruçi letër FALENDERIMI (E PLOTE)

Këshilli Global për Tolerancë dhe Paqe ka dhuruar 10 mijë maska kirurgjikale për Shqipërinë. Këto vijnë në ndihmë mjekëve dhe infermierëve që janë në...

Lajmet e fundit