Hapësire reklamuese

Live Updates

Dyshimet e vrasjes së efektivit të "Shqiponjave" në Fier

Çfarë do të gjeni në brendësi

Novrus Cenalia, efektiv i Forcave "Shqiponja" në Drejtorinë e Fierit, ka mbetur i vdekur mesditën e sotme në fshatin Baltëz. Ai është qëlluar disa herë më armë zjarri nga një shtetas tjetër, i identifikuar nga uniformat blu si Asllan Mernica, duke humbur jetën në vendngjarje. Forcat Speciale RENEA kanë dalë me urgjencë nga reparti dhe janë nisur drejt Fierit, për të lokalizuar dhe ndaluar autorin e vrasjes së efektivit të "Shqiponjave".

32 Postime
1 JAVE ME PARE

Azgan Mernica i trembej RENEAS, por drejtorët e Policisë "e falën", Forcat Speciale nuk u lejuan të kontrollonin fshatin

Nga Newsbomb

Azgan Mernica, RENEA dhe Novruz Cenaliaj 23 vjeçari që qëlloi për vdekje efektivin e "Shqiponjave" në fshatin Baltëz të...

1 JAVE ME PARE

"Mirë ia bëri policit, ka rrit nëna gango", urrejtje e madhe në rrjetet sociale për "faljen" e Azgan Mernicës nga Policia e Shtetit

Nga Newsbomb

Azgan Mernica dhe Novruz Cenaliaj - Komentet ne TT Një valë e fortë urrejtje ndaj strukturave dhe drejtuesve të Policisë së S...

1 JAVE ME PARE

ZBARDHET DINAMIKA E NGJARJES NË FIER/ Polici i “Shqiponjave” zbatoi ligjin dhe jashtë shërbimit, autori Mërnica e vrau në pabesi pas shpine

Nga Newsbomb

I ndjeri Novrus Cenalia dhe autori i krimit Azgan Mërnica Pas dorëzimit mbrëmjen e djeshme, Azgan Mërnica ka dhënë deklarimet...

1 JAVE ME PARE

DËSHMIA E PLOTË/ “Zbërthehet” vrasësi i policit: E qëllova pas koke, shkova te daja se më hahej bukë por ai kishte lajmëruar RENEA-n

Nga Newsbomb

Fotomontazh/ Azgan Mernica dhe pamje nga ceremonia e varrimit te efektivit Të tjera detaje kanë dalë nga dëshmia e 23-vjeçarit A...

1 JAVE ME PARE

"S'jam pishman", Azgan Mernica ua thotë në sy policëve që i vrau kolegun, rrëfen dhe vendin ku u fsheh

Nga Newsbomb

Viktima dhe autori I pa penduar dhe tepër i qetë, kështu është shfaqur para hetuesve vrasësi i policit të “ Shqipo...

1 JAVE ME PARE

“Po unë e vrava!” Azgan Mernica pa iu "dridhur qerpiku” pranon krimin

Nga Newsbomb

Azgan Mernica ne momentin kur u dorezua Azgan Mernica, autori i vrasjes së efektivit të “ Shqoponjave” Novruz Cenaliajt u vetëdo...

1 JAVE ME PARE

“Azgan vdeksha unë, rrugë të mbarë”, momenti kur vrasësi i policit vetëdorëzohet, familjarët e përcjellin me “urata”

Nga Newsbomb

Momenti i vetedorezimit Pas orësh negociatash vrasësi i efektivit të “Shqiponjave” Azgan Mernica ka pranuar të vetëdor...

1 JAVE ME PARE

DETAJE/ Ja ku fshihej Azgan Mernica, policia e dinte vendodhjen dhe i kishte vendosur afat

Nga Newsbomb

Fotomontazh/ Autori i vrasjes te efektivit Të tjera detaje janë zbuluar lidhur me vetëdorëzimin e 23-vjeçarit, Azgan Mernica, mb...

1 JAVE ME PARE

Merr fund arratia e vrasësit të policit të “Shqiponjave”, vetëdorëzohet në Polici Azgan Mernica

Nga Newsbomb

Azgan Mernica Është vetëdorëzuar mbrëmjen e sotme (15 maj) në Policinë e Fierit, vrasësi i efektivit të &ldquo...

1 JAVE ME PARE

Vrasja e efektivit të “Shqiponjave” në Fier, Prokuroria ngre 2 akuza për Azgan Mërnicën

Nga Newsbomb

Foto nga vendi i ngjarjes Prokuroria e Fierit ka nisur procedim penal për autorin 23 vjeçar, Azgan Mërnica që vrau efektivin e &ldquo...

1 JAVE ME PARE

Vrau policin e "Shqiponjave" për parkim, Azgan Mernica i angazhuar në zgjedhje me Partinë Demokratike

Nga Newsbomb

Luan Baçi me Azgan Mernicen ne zgjedhjet e 2021 Azgan Mernica është shqiptari më i kërkuar orët e fundit, pasi ekzekutoi me...

1 JAVE ME PARE

Efektivi i “Shqiponjave” përcillet nesër për në banesën e fundit, homazhe në teatrin e Bylisit në Fier

Nga Newsbomb

Novruz Cenalia Efektivi i “Shqiponjave”, Novruz Cenalia, i cili u vra mesditën e së hënës në fshatin Baltëz nga n...

1 JAVE ME PARE

Policia e gjitha "në këmbë", vijojnë kërkimet për vrasësin e efektivit në Fier, 12 të shoqëruar

Nga Newsbomb

Autori i ngjarjes Azgan Mercini Shumë orë kanë kaluar, por autori i vrasjes së policit Novruz Cenalia është ende në arr...

1 JAVE ME PARE

Detaje tronditëse, autori ishte në makinë me nënën e tij kur vrau efektivin e policisë në Fier

Nga Newsbomb

Azgan Mernica dhe polici, Novrus Cenalia Gazetari Merin Maçi ka dhënë detaje të reja në lidhje me ngjarjen rëndë t&eum...

1 JAVE ME PARE

Disa orë pas vrasjes së efektivit, policia “blindon” zonën e Apollonisë, dyshohet se fshihet autori

Nga Newsbomb

Foto ilustruese Është blinduar zona e Apollonisë në Fier, ku dyshohet se fshihet edhe autori që vrau me armë zjarri efektivin...

1 JAVE ME PARE

“O Zot, o Zot”, i afërmi i policit të vrarë mes lotësh dhe ulërimash identifikon trupin e pajetë

Nga Newsbomb

Momenti kur i afermi identifikon trupin Një ngjarje tronditëse është shënuar ditën e sotme në vend, ku 23-vjeçari...

1 JAVE ME PARE

Vrasja e efektivit të "Shqiponjave" në Fier, Rrumbullaku: Kushdo që cenon uniformën e policisë, do të marrë përgjigjen më të ashpër ligjore

Nga Newsbomb

Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, M...

1 JAVE ME PARE

“E mësoi vdekjen e të birit në sallën operative”, gazetari jep detaje: Babai i Novruz Cenaliajt ka vrarë një person në Has

Nga Newsbomb

Viktima, Novruz Cenaliaj Gazetari Artan Hoxha ka dhënë detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë të shënuar n&eu...

1 JAVE ME PARE

Balla reagon për vrasjen e efektivit të “Shqiponjave” dhe i bën thirrje autorit: Dorëzohu

Nga Newsbomb

Taulant Balla Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua në fshatin Balt&e...

1 JAVE ME PARE

U qëllua me plumb në “kokë”, efektivi i “Shqiponjave” kishte vetëm një muaj që ishte martuar

Nga Newsbomb

Efektivi i “Shqiponjave”, Novruz Cenalia Një ngjarje tronditëse është shënuar ditën e sotme në fshatin Balt&...

1 JAVE ME PARE

VIDEO/ Vrasja e policit në Fier, kolegu vë duart në kokë duke iu afruar vendngjarjes

Nga Newsbomb

Momenti kur kolegu mëson lajmin Efektivë të shumtë policie kanë mbërritur mesditën e sotme në fshatin Baltëz t...

1 JAVE ME PARE

DETAJE TË REJA/ Vrau policin e “Shqiponjave”, autori la makinën te shtëpia e dajës dhe ia “mbathi” arave

Nga Newsbomb

Fotomontazh/ Autori i dyshuar, Azgan Mërnica Vrasja e ndodhur sot në Baltëz të Fierit, ku efektivi i policisë “Shqiponja&rdq...

1 JAVE ME PARE

Ngjarja e rëndë në Fier me policin e vrarë, vëllai i autorit i dënuar me 19-vite burg

Nga Newsbomb

Kiri Mërnica dhe Azgan Mërnica Ngjarja e rëndë e ndodhur ditën e sotme në Fier, ku mbeti i vrarë efektivi i policisë...

1 JAVE ME PARE

Muhamet Rrumbullaku shkon në Fier, merr vetë drejtimin e specialëve të RENEAS

Nga Newsbomb

Muhamet Rrumbullaku - Forcat Speciale RENEA Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku ka mbërritur vet&eu...

1 JAVE ME PARE

30.000 euro për Azgan Mernicën! Kërkohet ndihmë për vrasësin e policit, Panganika: Ligji do jetë shumë i ashpër

Nga Newsbomb

Drejtori i Policise se Fierit, Lorenc Panganika Policia e Shtetit ka vënë në dispozicion 30.000 euro për çdo informacion të...

1 JAVE ME PARE

Gjendet makina e autorit të vrasjes së efektivit të policit në Fier

Nga Newsbomb

Foto nga vendi i ngjarjes, ku mbeti i vrarë efektivi i Shqiponjave Policia ka gjetur makinën e autorit të dyshuar për ngjarjen e n...

1 JAVE ME PARE

FOTOT: Ky është 23 vjeçari që vrau efektivin e "Shqiponjave" në Fier, viktima po shkonte të merrte detyrën

Nga Newsbomb

Asllan Mernica dhe polici, Novrus Cenalia Personat që shikoni në foto janë Asllan (Azgan) Mernica dhe Novrus Cenalia, autori dhe viktima e t...

1 JAVE ME PARE

Forcat Speciale fusin Fierin në shtetrrethim, autori i vrasjes së policit rrezikon burgim të përjetshëm

Nga Newsbomb

Nje postbllok i Policise ne hyrje te Vlores Reparti i Forcave të Ndërhyrjes së Shpejt në Fier, disa njësi nga drejtoria e kët...

1 JAVE ME PARE

Del FOTO, ky është polici që u vra sot në Fier

Nga Newsbomb

Polici i vrare, Novrus Cenalia Personi që shikoni në foto është Novruz Cenalia, efektivi 28-vjeçar i cili u eksekutua sot me ar...

1 JAVE ME PARE

Vrasje e policit Novruz Cenaliaj për gjakmarrje?! Detaje të reja nga ngjarja në Fier

Nga Newsbomb

Pamje nga vendngjarja Vrasje e një efektivi policie ka tronditur ditën e sotme fshtatin Baltëz në Fier. Edhe pse dinamika e ngjarjes e...

1 JAVE ME PARE

RENEA del nga reparti dhe niset me urgjencë drejt Fierit, polici i "Shqiponjave" u vra për një vend parkimi (EMRAT-PAMJE)

Nga Newsbomb

Pamje nga vendi i ngjarjes ne Fier - RENEA Novrus Cenalia, efektiv i Forcave "Shqiponja" në Drejtorinë e Fierit, ka mbetur i vdekur mesditën...

1 JAVE ME PARE

PAMJET: Kolegët mbulojnë trupin e pajetë të policit që u vra në mes të rrugës në Fier

Nga Newsbomb

Pamje nga vendi i ngjarjes ne Fier Një efektiv i Policisë së Shtetit ka mbetur i vrarë mesditën e kësaj të hëne n&e...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese