Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

linda rama

Linda s’është Zonja e parë, por e para Zonjë …

Nga Kreshnik Spahiu Pas çdo burri të suksesshëm, gjithmonë ndodhet një grua e fortë. Dje kur gjithë burrat shqiptar po ndiqnin  kampionatin europian të futbollit, unë...

Linda Rama “kapet” me gratë në politikë: Iu është dhënë mundësia të jenë në nivele të larta, por nuk i shoh aq sa duhet...

Linda Rama, bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, ka folur edhe për gratë në politikën shqiptare, për të cilat ka thënë se nuk janë aq...

Linda Rama përlotet kur flet për Anetën: Na kishte bindur që nuk do ikte asnjëherë, ajo ishte madhështore…

Linda Rama është përlotur kur ka folur për vjehrrën e saj të ndjerë, Anetën, nënën e kryeministrit Edi Rama.Ajo u shpreh në “Ilva Now”...

“Opozita e pamëshirshme”, Linda Rama tregon debatet me kryeministrin dhe i nxjerr “sekretin”: Është debatues shumë i vështirë, por Edi reflekton

Linda Rama, bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, ka treguar mbrëmjen e sotme në Euronews Albania mbi debatet që ka me kryeministrin. Ajo u shpreh...

Si është të jesh gruaja e kryeministrit? Linda Rama: Refuzova stafin e shërbimit në shtëpi, nuk kam roje sigurie. Kur iki jashtë me Edin,...

Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda Rama është sot në një intervistë me gazetaren Ilva Tare, në intervistën e saj të fundit, pasi njoftoi...

Rrëfimi i Linda Ramës: U martova me Edin në kohën kur sulmet ndaj tij përfshinin edhe gratë apo të vdekurit, i kam rralluar daljet...

Linda Rama, bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, mbrëmjen e sotme ka bërë një rrëfim ndryshe për jetën e saj në Euronewas Albania.Ajo ka thënë...

Për herë të parë në një intervistë publike, Linda Rama tregon kush e ka “timonin” në familje; përlotet kur flet për Anetën

Për herë të parë bashkëshortja e kryeministrit, Linda Rama do të në një intervistë publike përballë gazetares Ilva Tare. Si rrallë Linda Rama do të...

Shoqëruar nga Linda dhe kardinali shqiptar Ernest Troshani, Edi Rama publikon FOTOT e vizitës në Firenze: Me ftesë të kryebashkiakut Dario Nardella

Kryeministri Edi Rama publikon fotot e vizitës në Itali, në Firenze, ku shoi pasditen e djeshme. Ai thotë se ëhstë ftuar nga kryebashkiaku Dario...

Rama i prekur për fitoren: Faleminderit grua. Je opozita e vetme që s’të mund dot. Zaho s’erdhi se u mërzit me mua që ia...

Kryeministri Edi Rama ka falenderuar familjen e tij për mbështetjen që i kanë dhënë gjatë këtyre ditëve të fundit, ditë të vështira për të...

Me kapelen e fushatës me numrin 12 dhe me maskën e fushatës “Shqipëria buzëqesh” Edi Rama drejt kutisë, Linda Rama me ngjyrat kuq e...

Kryeministri Edi Rama shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda Rama është drejtuar drejt qendrës së votimit në Surrel në shkollën “Ymer Lala” për të...

Lajmet e fundit