Hapësire reklamuese

Live Updates

E PLOTË/ Vrasja e recepsionistit ne Hotel Greccia në Dhërmi

Çfarë do të gjeni në brendësi

15 Postime
2 JAVE ME PARE

Ndihmoi në zhdukjen e trupit të recepsionistit, flet nëna e Daniel Qoses: Pronari i hotel “Greccia” e kërcënoi me armë

Nga Newsbomb

Autori i vrasjes Gerald Shehu dhe dy bashkëpunëtorët Daniel Qose dhe David Larti që ndihmuan për fshehjen e trupit të viktim&eum...

2 JAVE ME PARE

PAMJET/ Ky është vendi ku u gjet trupin i pajetë i recepsionistit në Dhërmi

Nga Newsbomb

Eraldo Nevruzi - vendi ku u gjet trupi i pajetë Pamjet që shihni më sipër, është pikërisht vendi, ku u gjet trupi i paje...

2 JAVE ME PARE

Flet babai i recepsionistit që u vra në Dhërmi: Djalin e lutën të punonte atje se dinte tre gjuhë, nuk e njihte vrasësin

Nga Newsbomb

Viktima Eraldo Nevruzi dhe babai Babai i Eraldo Nevruzit, recepsionistit që u vra nga pronari në Dhërmi ka folur në lidhje me ngjarjen...

2 JAVE ME PARE

U vra nga pronari i hotelit në Dhërmi, gjendet trupi i pajetë i recepsionistit Eraldo Nevruzi

Nga Newsbomb

Fotomontazh: Eraldo Nevruzi dhe vendi ku qendronte te hotel "Greccia" Trupi i pajetë i recepsionistit 31-vjeçar, Eraldo Nevruzi është...

2 JAVE ME PARE

“Pronari na detyroi”, këta janë dy punonjësit që ndihmuan Gerald Shehun që të fshihte trupin e recepsionistit

Nga Newsbomb

Dy punonjest qe u arrestuan Personat që shihni në foto janë Daniel Qose dhe David Larti, të cilët dyshohen se kanë ndihmuar G...

2 JAVE ME PARE

Arrestohen dy punonjësit e hotelit në Dhërmi, ndihmuan pronarin të fshihte trupin e recepsionistit (EMRAT)

Nga Newsbomb

Hotel Greecia Policia e Himarës ka vënë në pranga dy shtetas, të cilët dyshohet se kanë ndihmuar Gerald Shehun për ...

2 JAVE ME PARE

Vijojnë kërkimet për trupin e recepsionistit 31-vjeçar, dyshohet se Gerald Shehu e ka hedhur në aksin Dhërmi-Himarë

Nga Newsbomb

Autori i dyshuar dhe viktima Një ngjarje tragjike tronditi të enjten bregdetin, ku pronari i “HOTEL GRECCIA” në Dhërmi, Ger...

2 JAVE ME PARE

Recepsionistja që punonte me Eraldon: Ai erdhi si i panjohur, nuk kishte ndonjë kontakt ndryshe me Gerald Shehun

Nga Newsbomb

FotoMontazh: Gerald Shehu, Eraldo Nevruzi (ne qender) dhe recepsionistja Një e re që punonte si recepsioniste në Hotel "Greccia" në Dh&...

2 JAVE ME PARE

Pushuesit braktisin Hotel "GRECCIA" pas vrasjes, mbledhin plaçkat e largohen, anulohen dhe rezervimet e fundjavës

Nga Newsbomb

Hotel GRECCIA ne Dhermi Pushuesit e akomoduar në Hotel "GRECCIA" në Dhërmi kanë mbledhur valixhet dhe janë larguar sapo kanë ...

2 JAVE ME PARE

Gerald Shehu u kap në Aeroportin e Korfuzit, gati të ngjitej në avion! Policia gjen Audin e tij luksoz të parkuar në Sarandë

Nga Newsbomb

FotoMontazh: Makina e Gerald Shehut u gjet e parkuar ne Sarande Gerald Shehu, pronari i Hotel "GRECCIA" në Dhërmi që vrau dhe i zhduku trupi...

2 JAVE ME PARE

FOTO: Ky është recepsionisti nga Tirana që u vra në Dhërmi, asnjë gjurmë për trupin e tij prej 19 orësh

Nga Newsbomb

Recepsionisti i vrare, Eraldo Nevruzi Personi që shikoni në foto është Eraldo Nevruzi, 31 vjeçari që punonte si recepsionis...

2 JAVE ME PARE

Vrau recepsionistin në Dhërmi, Policia greke arreston në kohë rekord në aeroport pronarin e Hotel "GRECCIA"

Nga Newsbomb

Hotel Greccia dhe pronari, Gerald Shehu Gerald Shehu, pronari i Hotel "GRECCIA" në zonën e Dhërmiu, në jug të vendit, ësht&eu...

2 JAVE ME PARE

EKSKLUZIVE - PAMJET/ Gerald Shehu pronar i Hotel "GRECCIA" në Dhërmi, vrau dhe zhduku trupin e recepsionistit

Nga Newsbomb

FotoMontazh: Autrori Gerald Shehu - Hotel Greccia ne Dhermi Newsbomb.al mëson ekskluzivisht se Gerald Shehu, personi që akuzohet zyrtarisht nga P...

2 JAVE ME PARE

Del FOTO: Ky është Gerald Shehu, pronari i hotelit që vrau me armë zjarri recepsionistin në Dhërmi

Nga Newsbomb

Autori i vrasjes në Dhërmi, Gerald Shehu Ky është Gerald Shehu, 43 vjeçari nga Tepelena, prej vitesh banues në Angli i cili...

2 JAVE ME PARE

EMRAT/ Dyshohet se u mor peng dhe u vra, policia zbardh ngjarjen në Dhërmi: Recepsionisti i hotelit është qëlluar me armë

Nga Newsbomb

Komisariati Himarë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një hotel në Dhërmi, ku dyshohet se recepsionisti 31-vje&ccedi...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese