Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

FOTO-EMRI/ U qëllua më shumë se 20 herë para servisit të tij, ky është i riu që humbi jetën nga atentati në Vlorë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Delon Troqe është i riu që që u ekzekutua me kallashnikov mbrëmjen e sotme në lagjen “Pavarësia” në Vlorë.

Persona të armatosur hapën zjarr me breshëri kallashnikovi ndaj tij duke e plagosur, por 38 vjeçari nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve të marra.

Mësohet se i riu i cili punonte me turistë me skaf në Karaburun kishte 2 javë që sihte kthyer nga Spanja dhe kishte konflikte të mëparshme, ndërsa raportohet se në Sherishtë është gjetur një makinë e djegur që dyshohet se i përket autorëve.

Zona ku u vra 38 vjeçari është e mbuluar me kamera sigurie, me anë të të cilave policia shpreson të identifikojë autorët.

Ky është Delon Troqe, 38 vjeçari që u vra në Vlorë:

Screenshot 7 28

Lexo edhe: U vra me 15 plumba në Vlorë, familjarët e 35-vjeçarit rrahin mjekët e spitalit

Lexo edhe: Ekzekutimi i të riut në mes të Vlorës, policia informacion zyrtar: Kemi shoqëruar disa persona, në Sherishtë është gjetur një makinë e djegur

Më shumë

spot_img