Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

U vra me 15 plumba në Vlorë, familjarët e 35-vjeçarit rrahin mjekët e spitalit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Vlorë, në zonën e Skelës, pranë Pallatit të Sportit. Është ekzekutuar përpara servisit të tij në lagjen “Pavarësia” 38-vjeçari Delon Troqe.

Drejt tij u qëllua një karikator kallashnikovi, ndërsa atë e kapën rreth 15-20 plumba (pritet ekspertiza mjekoligjore). Mirëpo viktima nuk ndërroi jetë në vend, pasi u dërgua gjallë në spitalin e Vlorës, por ishte tepër vonë.

Burime për mediat bëjnë me dije se familjarët e tij kanë shkuar me shpejtësi, dhe pasi kanë mësuar se ai ndërroi jetë, kanë fajësuar mjekët e spitalit duke i dhunuar.

Lexo edhe: FOTO-EMRI/ U qëllua më shumë se 20 herë para servisit të tij, ky është i riu që humbi jetën nga atentati në Vlorë

Lexo edhe: Ekzekutimi i të riut në mes të Vlorës, policia informacion zyrtar: Kemi shoqëruar disa persona, në Sherishtë është gjetur një makinë e djegur

Më shumë

spot_img