Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

aeroporti nene tereza

Rama: Në aeroportin “Nënë Tereza” kanë mbërritur mbi 20 mijë vizitorë dje dhe sot

Kryeministri Edi Rama bën me dije se në aeroportin "Nënë Tereza", sot ka patur fluturim rekord. Përmes një postimi në facebook, Rama njofton se...

Rama prezanton sallën VIP në aeroportin “Nënë Tereza”: Kërkohen vajza e djem punëtorë, me paga që fillojnë nga 60 mijë lek të reja e...

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar sallën VIP për udhëtarët në Aeroportin "Nënë Tereza". Në foto shihet se ambienti është arrestuar me shumë shije, teksa Rama...

Pas Lasgushit dhe Migjenit, edhe Naimi zbret pasagjerët e parë në aeroportin “Nënë Tereza”

Avioni i qaujtur “Naimi” i flotës shqiptare të kompanisë “Air Albania” ka zbritur pasgjerët e parë në aeroportin “Nënë Tereza”. Lajmin e bën të ditur...

Nga vaksinimi te karantina, TIA njoftim të rëndësishëm: Tre kushtet për udhëtarët që duan të hyjnë në aeroportin “Nënë Tereza”

Aeroporti “Nënë Tereza” ka publikuar masat që duhet të kenë parasysh udhëtarët që dëshirojnë të mbërrijnë në Shqipëri përmes Rinasit. TIA u bën me dije...

Shefqet Kastrati shfaqet për herë të parë në një intervistë, shpjegon marrëveshjen me WizzAir

Wizz Air, linja ajrore me rritjen më të shpejtë në Europë, njoftoi sot vendosjen e avionit të 6-të në bazën e saj në Tiranë....

TIA jep njoftimin e rëndësishëm: Doni të udhëtoni drejt Francës dhe Zvicër? Mjafton të keni testin PCR ose të jeni të vaksinuar

Aeroporti “Nënë Tereza” ka dhënë njoftimin e rëndësishëm për qytetarët shqiptarë që dëshirojnë të udhëtojnë drejt Francës ose Zvicrës. Për të udhëtuar drejt këtyre 2...

Apeli i Aeroportit “Nënë Tereza”: Është rritur fluksi i pasagjerëve, ju sugjerojmë të paraqiteni në aeroport 3 orë para udhëtimit

Aeroporti “Nënë Tereza” në një njoftim për qytetarët bën apel që këta të fundit të paraqiten në aeroport të paktën 3 orë përpara udhëtimit,...

Njoftimi i rëndësishëm i TIA: Qytetarët shqiptarë mund të udhëtojnë drejt Suedisë vetëm me testin PCR negativ, s’ka më nevojë për vaksinë

Aeroporti “Nënë Tereza” me anë të një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar qytetarët shqiptarë se mund të udhëtojnë drejt Suedisë vetëm duke patur...

Keni planifikuar të udhëtoni drejt Greqisë? “Nënë Tereza” sqaron qytetarët shqiptarë se çfarë rregulli duhet të kenë parasysh (LINKU I FORMULARIT)

Për të gjithë shtetasit shqiptarë që duan të udhëtojnë drejt Greqisë, aktualisht në Athinë dhe Kretë, duhet të plotësojnë formularin PLF 24 orë para...

Të lodhur nga pandemia? Aeroporti “Nënë Tereza” nis fluturimet me Sharm El Sheik dhe qytetin turistik Hurghada në Egjipt

Duke filluar nga 6 korriku Aerporti “Nënë Tereza” do të nisë fluturimet me Sharm El Sheik, Egjipt. Lajmi është konfirmuar nga “Tirana International Airport”, e...

Lajmet e fundit