Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1.5kmh
90 %
Sht
15 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Qëllohet me armë brenda një zyre elektorale të PD në Kavajë, 1 i plagosur (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur sot pasdite në Kavajë. Burime për mediat bëjnë me dije se janë dëgjuar të shtëna armësh brenda një zyre elektorale të PD në këtë qytet.

Mësohet se brenda zyrës elektorale ka pasur një konflikt mes disa personave, përplasje që ka degjeneruar deri në përdorimin e armës.Nuk dihet ende se kush ka qëlluar dhe pse, por pritet një njoftim zyrtar nga autoritetet përkatëse.

Mësohet paraprakisht se i plagosur ka mbetur një person. Burime nga spitali i qytetit bëjnë me dije se i plagosuri Bledar Okshtuni 27 vjeç ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img