Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
8 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Përgjaket Vlora, humb jetën i riu që u qëllua me breshëri kallashnikovi përballë servisit

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një lajm i hidhur vjen pak minuta pas lajmit që tronditi Vlorën. I plagosuri 38-vjeçar, Delon Troqe, ka ndërruar jetë në spital.

Ai besohet se ishte në një lokal, ndërsa u qëllua drejt tij 15 herë me breshëri kallashnikovi. Ngjarja ka ndodhur përpara një servisi, afër Pallatit të Sportit.

Ishin kalimtarët e rastit ata që dëgjuan të shtënat dhe kanë lajmëruar policinë të tmerruar. Në fillim ambulanca e transportoi të plagosurin në spital, por ai nuk mundi të mbijetojë.

Lexo edhe: Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, është qëlluar dy herë te zona e Skelës

Lexo edhe: FOTO-EMRI/ U qëllua më shumë se 20 herë para servisit të tij, ky është i riu që humbi jetën nga atentati në Vlorë

Lexo edhe: U vra me 15 plumba në Vlorë, familjarët e 35-vjeçarit rrahin mjekët e spitalit

Lexo edhe: Ekzekutimi i të riut në mes të Vlorës, policia informacion zyrtar: Kemi shoqëruar disa persona, në Sherishtë është gjetur një makinë e djegur

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img