Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Die
40 °
Hën
38 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
35 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Vrasje që kanë TRONDITUR vendin, Ardi Veliu mbledh me URGJENCË drejtuesit e policisë dhe shefat e komisariatëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vendi prej disa ditësh nuk ka gjetur qetësi nga vrasjet, ato kriminale apo edhe vrasje në familje.

Duke marrë shkas nga ngjarjet e fundit, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka zhvilluar një takim me shefat e komisariatëve të Tiranës, si dhe drejtorët e qarqeve.

Bëhet me dije se mbledhja do të mbahet në drejtorinë e policisë në orën 11:30. Mësohet se temë e diskutimit do të jenë ngjarjet e fundit kriminale në vend.

Kujtojmë që muaji Qershor ka qenë i “përgjakshëm” në vetëm 9 ditë të këti muaji, janë shënuar 7 vasje, kriminale, apo dhe në familje.

Më shumë

spot_img
spot_img