Hapësire reklamuese

Rajoni

SHOKUESE/ Nuk do ta besoni çfarë bëri 32-vjeçari grek në varreza, pak para se të arrestohej për vrasjen e gruas së tij

Shkruar nga Newsbomb

Një përqafim si i Judës.

Ky mund të ishte një përshkrim i gjestit që më shumë se sa tradhëtar, ishte i pështirë.

32-vjeçari Charalambos Anagnostopoulos para se të arrestohej nga policia e cila shkoi me urgjencë me helikopter për ta marrë, ishte në varreza bashkë me familjarët e gruas së tij të ndjerë, për të bërë nderimet e caktuara.

Mediat greke kanë publikuar një foto ku shihet ai duke përqafuar vjehrrën e tij, nënën e të bukurës dhe të pafajshmes, 20-vjeçares Caroline Krautz.

Charalambos Anagnostopoulos duke perqafuar vjehrren e tij

Kjo tregon që ai e kishte menduar me gjakftohtësinë më të madhe gjithçka, pa vënë në peshore asnjë ndjenjë keqardhje apo dhembshurie, si për gruan e tij të ndjerë, ashtu dhe për familjarët e saj.

Charalambos Anagnostopoulos duke perqafuar vjehrren e tij

LEXO EDHE: Merr fund MISTERI në Greqi: 20-vjeçaren Caroline e mbyti dhe e vrau burri i saj grek, gjithçka ndodhi në sy të vajzë së vogël

LEXO EDHE: E BUJSHME/ Pas 8 orësh në pyetje, Anagnostopoulos pranon krimin dhe tregon pse e mbyti për vdekje gruan e tij Caroline

LEXO EDHE: “I njoha se flisnin shqip”, si u mundua 32-vjeçari të përfshinte shqiptarët në vrasjen e gruas së tij, mediat greke “e mbështetën”

LEXO EDHE: Shkrimtari i njohur që ka jetuar në Greqi bën deklaratën e fortë: Atje policia i sheh shqiptarët si afro-amerikanë. Po të ishin të zinj do të kishte masakra çdo 6 muaj

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese