Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
34 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

E BUJSHME/ Pas 8 orësh në pyetje, Anagnostopoulos pranon krimin dhe tregon pse e mbyti për vdekje gruan e tij Caroline

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Piloti 32-vjeçar Charalambos Anagnostopoulos u arrestua sot nga policia greke dhe pas 8 orësh marrje në pyetje, ka pranuar vrasjen e gruas së tij, 20-vjeçares britanike Caroline Krauts.

Ai e mbyti për vdekje në sy të foshnjes 1 vjeçe dhe më pas inskenoi gjithçka duke thënë se në shtëpinë e tij kishin ardhur për ta grabitur dhe një prej tyre e vrau se ajo i pa padashje fytyrën.

Piloti ka rrëfyer vrasjen brutale, shkruan Protothema. Policia kishte aq shumë prova saqë ai nuk mund të shpëtonte më.

Sipas të dhënave të para, piloti 32-vjeçar pretendon se gruaja e tij i tha se ishte e vendosur ta merrte fëmijën dhe ta linte atë, duke u larguar nga shtëpia. “E godita, hodha fëmijën në krevat dhe e mbyta me jastik. pastaj mendova si të sajoja grabitjen”, ka thënë ai në polici.

Lajmin e ka zyrtarizuar edhe policia greke:

Lexo edhe: Merr fund MISTERI në Greqi: 20-vjeçaren Caroline e mbyti dhe e vrau burri i saj grek, gjithçka ndodhi në sy të vajzë së vogël

Lexo edhe: “I njoha se flisnin shqip”, si u mundua 32-vjeçari të përfshinte shqiptarët në vrasjen e gruas së tij, mediat greke “e mbështetën”

Lexo edhe: SHOKUESE/ Nuk do ta besoni çfarë bëri 32-vjeçari grek në varreza, pak para se të arrestohej për vrasjen e gruas së tij

Lexo edhe: Shkrimtari i njohur që ka jetuar në Greqi bën deklaratën e fortë: Atje policia i sheh shqiptarët si afro-amerikanë. Po të ishin të zinj do të kishte masakra çdo 6 muaj

Më shumë

spot_img
spot_img