Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Këshilltari i Albin Kurtit ‘kapet mat’ në Tiranë, e kalon fundjavën në kazino

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këshilltari politik i Albin Kurtit, Arbër Zaimi, është parë këtë fundjave në Tiranë.

Pas orës policore, duket se ai ka zgjedhur që të kalojë natën në një kazino në kryeqytet.

Zaimi është edhe këshilltar i kandidatit të partisë Lëvizja Vetëvendosja në Tiranë dhe ka qëndruar në mbrëmje në mjediset e Regency Casino në qendër të Tiranës.

Kujtojmë se kandidati i LVV Bojken Abazi ka publikuar një numër llogarie për ndihma financiare për partinë e tij, por duket se këshilltari i tij nuk ka probleme me paratë.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img