Hapësire reklamuese

Live Updates

Raporti i SPAK/ Altin Dumani tregon lidhjet e krimit me biznesin dhe politikën

Çfarë do të gjeni në brendësi

Kryeprokurori Altin Dumani është duke raportuar në Komisionin e Ligjeve, për veprimtarinë e institucionit që drejton, shkruan newsbomb.al. Krah kolegëve Klodian Braho e Adnan Xholi si dhe shefes së BKH-së, Aida Hajnaj, kreu i SPAK bëri një pasqyrë të plotë të grupeve kriminale shqiptare.

13 Postime
4 JAVE ME PARE

Kryemadhi e pyet për Inceneratorin e Tiranës, Dumani e vlerëson publikisht: Ju na keni ndihmuar me fakte

Nga Newsbomb

Monika Kryemadhi dhe Altin Dumani Monika Kryemadhi është përballur me kreun e SPAK, Altin Dumani, të cilit ka pasur mundësinë...

4 JAVE ME PARE

Monika Kryemadhi për herë të parë përballë Altin Dumanit, Ilir Meta reagon në rrjetet sociale: Liria fitohet, nuk dhurohet!

Nga Newsbomb

  Monika Kryemadhi/ Ilir Meta Monika Kryemadhi ndodhet për herë të parë përballë Altin Dumanit, teksa ky i fundit po ra...

4 JAVE ME PARE

Transferta që SPAK zbuloi te "Alpha Bank", raporti: Miliardat ishin të Cosa Nostras, Rezart Taçi do merrte 16%

Nga Newsbomb

Rezart Taçi dhe skema e SPAK per pastrimin e parave SPAK dhe autoritetet homologe italiane finalizuan dy vite më parë një operacion q...

4 JAVE ME PARE

Erion Veliaj i quajti "kolegë", Altin Dumani ia pret shkurt: Ne kolegë kemi vetëm prokurorët dhe hetuesit e BKH-së!

Nga Newsbomb

Altin Dumani dhe Erion Veliaj ne SPAK Kryeprokurori Altin Dumani është përgjigjur sot për deklaratat publike të kryebashkiakut Eri...

4 JAVE ME PARE

Grupet kriminale përdorin femra dhe policë, përbëhen nga 15-25 vetë dhe operojnë në disa qytete/ Altin Dumani ngre alarmin për kriminalitetin

Nga Newsbomb

Raporti i Prokurorise se Posaçme per krimin Altin Dumani, kreu i Prokurorisë së Posaçme SPAK ka dalë sot përballë dy...

4 JAVE ME PARE

SPAK: Biznesmenë të fuqishëm lokalë ndihmojnë krimin në rolin e ndërmjetësit për strukturat shtetërore

Nga Newsbomb

Kreu i SPAK, Altin Dumani Raporti i SPAK për kriminalitetin në Shqipëri, që po raportohet sot në Kuvend, ngre shqetësimin p&e...

4 JAVE ME PARE

FOTOLAJM/ Ç’po pëshpërisin në vesh?! Kryemadhi dhe Noka mesazh për Altin Dumanin

Nga Newsbomb

Teksa Altin Dumani po raporton punën e SPAK në Komisionin për Çështjet Ligjore, deputetët Monika Kryemadhi dhe Flamur Nok...

4 JAVE ME PARE

Altin Dumani ngulmon në zgjatjen e mandatit të prokurorëve, vlerëson punën me Policinë por veçon shefat e lidhur me krimin

Nga Newsbomb

Prokuroret Braho, Dumani e Xholi ne Komision Altin Dumani është duke raportuar në Komisionin e Ligjeve, për veprimtarinë e institu...

4 JAVE ME PARE

Kreu i SPAK mesazh Administratës Publike: Hetuesit tanë janë në terren, por ju vazhdoni punën! Nëse zbatoni ligjin, rrini të qetë

Nga Newsbomb

Kryeprokurori i SPAK, Altin Dumani Altin Dumani po i përgjigjet pyetjeve që ngriti deputeti i PS, Fatmir Xhafaj në Komisionin e Ligjeve ku p...

4 JAVE ME PARE

Gati dy struktura të reja, drejtoresha e BKH dhe Altin Dumani njëzëri: SPAK-ut i duhen më shumë hetues!

Nga Newsbomb

Hajnaj dhe Dumani në Komisionin e Ligjeve Aida Hajnaj ka raportuar në Komisionin e Ligjeve punën e Byrosë Kombëtare të Hetimi...

4 JAVE ME PARE

E pyesin për zyrtarët e lartë, Dumani u tregon deputetëve për ish-kolegët që SPAK ka mbyllur në qeli

Nga Newsbomb

Veprimtaria e SPAK ne Komisionin e Ligjeve Njëzetë procedime penale me në total 22 persona nën hetim apo të pandehur, rang i zyrta...

4 JAVE ME PARE

Altin Dumani: Tirana dhe Vlora pastrojnë para me apartamente, Fieri ka drogën, vrasjet në Fushë Krujë e Shkodër! Bankat i shërbejnë mafias

Nga Newsbomb

Altin Dumani raporton te Komisioni i Ligjeve Kryeprokurori Altin Dumani është duke raportuar në Komisionin e Ligjeve, për veprimtarin&e...

4 JAVE ME PARE

“Janë sekuestruar 41 mln euro pasuri”, Dumani bën bilancin për 2023-shin: Blerja e apartamenteve forma kryesore e pastrimit të parave

Nga Newsbomb

Altin Dumani në Komisionin e Ligjeve Kreu i SPAK, Altin Dumani është prezent në Komisionin e Ligjeve, ku po bën raportin vjetor t&...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese