Hapësire reklamuese

Social Bomb

FOTOLAJM/ Ç’po pëshpërisin në vesh?! Kryemadhi dhe Noka mesazh për Altin Dumanin

Shkruar nga Newsbomb

FOTOLAJM/ Ç’po pëshpërisin në vesh?! Kryemadhi dhe

Teksa Altin Dumani po raporton punën e SPAK në Komisionin për Çështjet Ligjore, deputetët Monika Kryemadhi dhe Flamur Noka janë parë duke pëshpëritur në vesh dhe duke qeshur me njëri-tjetrin. 

Po ashtu nuk ka si të mos vihet re, bluza e stampuar me shkrimin "Free Berisha" që mban veshur Noka, si një mesazh për kreun e SPAK-ut.

FOTOLAJM/ Ç’po pëshpërisin në vesh?! Kryemadhi dhe

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese