Hapësire reklamuese

Live Updates

BISEDAT E TURPSHME/ Pazari i mjekëve me pacientët me kancer

Çfarë do të gjeni në brendësi

14 Postime
3 JAVE ME PARE

Bardhi kërkon interpelancë urgjente me Koçiun për skandalin tek Onkologjiku: Ka pasur denoncime, zero veprime

Nga Newsbomb

Gazment Bardhi ka ndarë detaje lidhur me diskutimet brenda mbledhjes së sotme të Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste.  N&e...

3 JAVE ME PARE

Skandali tek Onkologjiku, Koçiu e revoltuar: Mjeku s'mund të trajtojë jetën e njerëzve si mall në tregun e shumicës

Nga Newsbomb

Ministrja e Shëndetësisë, Albana Koçiu Ministrja e Shëndetësisë, Albana Koçiu ka folur sërish në lidh...

3 JAVE ME PARE

FAKSIMILE/ Çonte pacientët në klinikën e tij, vizitat i bënte në shtet! Kur i sëmuri u rëndua, doktor Mondi tha "vari leshtë"

Nga Newsbomb

Mjeku Edmond Gashi dhe klinika e tij Megis Oficerët e Tiranës me në krye prokurorin Bledar Valikaj kanë arritur të zbulojnë p...

3 JAVE ME PARE

BISEDAT E TURPSHME/ Pazari i mjekëve të Onkologjikut me pacientët me kancer: I themi operacioni bën 5 milionë, për ty 4

Nga Newsbomb

Mjeku Edmond Gashi dhe koordinatori Emiljano Lela Newsbomb.al zbardh të tjera biseda të zhvilluara mes mjekëve të Spitalit Onkologjik, ...

3 JAVE ME PARE

“Ia bëjmë skanerin e pastaj flasim me dr.Mondin”, DALIN të tjera BISEDA se si Emiljano Lela dërgonte pacientët me kancer te privati

Nga Newsbomb

Fotomontazh: Emiljano Lela dhe pjese nga dosja Një skandal i madh doli në dritë këtë të martë në vendin tonë. ...

3 JAVE ME PARE

Basha reagon për skandalin te Onkologjiku: Korrupsion që s’kursen as të sëmurët, Shqipëria meriton më shumë

Nga Newsbomb

Lulzim Basha Deputeti demokrat Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me skandalin e shënuar në Qendrën Spitalore Universitare "Nën&eum...

3 JAVE ME PARE

Mjekët bënin pazar me pacientët me kancer, ministrja Koçiu takim urgjent në QSUNT: Kriminale! S'mund të mbani më veshur bluzën e bardhë

Nga Newsbomb

Ministrja Albana Koçiu Ministrja e Shëndetësisë, Albana Koçiu ka thirrur në një takim urgjent pasditen e kësaj ...

3 JAVE ME PARE

DEL FOTO: Koordinatori i Onkologjikut takohet në parking me një person, ai i fut diçka në xhep

Nga Newsbomb

Emiljano Lela dhe momenti kur takohet në parking Një skandal i madh ka prekur bluzat e bardha në vend teksa Prokuroria e Tiranës ka arr...

3 JAVE ME PARE

FOTOT: Këta janë mjekët dhe stafi i Onkologjikut, të akuzuar se bënin pazar me pacientët me kancer!

Nga Newsbomb

Mjeket e Spitalit Onkologjik Personat që shihni në fotot janë mjekët dhe stafi i Spitalit Onkologjik të cilët përmes mas...

3 JAVE ME PARE

Skandali në QSUT, thirrje për protestë: Nuk mund të bëhet pazar me jetën tonë

Nga Newsbomb

Foto ilustruese Skandali në QSUT, se si mjekët e Onkologjikut mashtruan dhe dërguan të sëmurët me kancer në një sp...

3 JAVE ME PARE

Me lekët e pacientëve me kancer, mjekët e Onkologjikut bënin plane për pushime: Ik në Maldive, aq i nxjerr me 5 operacione!

Nga Newsbomb

Ilustrim: Mjeket - Spitali Onkologjik ne QSUT "Kap pushimet e tjera tani. Shih naj Tajlandë. Hë me se nuk shkon shumë, 1500 euro, 5 operacio...

3 JAVE ME PARE

"Si t'ia bëjmë, i kam blerë sa qimet e kokës", zbardhen përgjimet, si luteshin pacientët me kancer për ilaçet e kimios! Mjekët i dërgonin te privati

Nga Newsbomb

Ilustrim: Prokuroria e Tiranes - Nje pacient me kimio Shtatë mjekë dhe staf i Spitalit Onkologjik janë vënë në pranga dhe jan...

3 JAVE ME PARE

Pacientët me kancer i dërgonin te privati, EMRAT: Ja cilët janë mjekët dhe stafi i Onkologjikut që përfunduan në pranga

Nga Newsbomb

Spitali Onkologjik ne QSUT Mjekë, drejtues të Spitalit Onkologjik dhe staf mbështetës janë njohur sot me masat e sigurisë q&e...

3 JAVE ME PARE

Skandal në QSUT/ Çonin pacientët në klinikë private, gjykata vendos masa sigurie për 7 mjekë

Nga Newsbomb

QSUT Gjykata e Tiranës ka caktuar 7 masa ‘arrest shtëpie’ dhe ‘detyrim paraqitje’ për 8 persona, ku ndër to ja...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese