Hapësire reklamuese

Live Updates

E PLOTË/ Arestohet ish-ministri Ilir Beqaj

Çfarë do të gjeni në brendësi

Ish-ministri i Shëndetësisë është arrestuar ditën e sotme me urdhër të SPAK, pasi akuzohet për abuzimin me fondet e BE, në kohën kur drejtonte Agjencinë për Koordinimin e ndihmave Europiane. Bashkë me Ilir Beqaj në pranga ka rënë dhe Ermal Kurtulaj, krahu i djathtë i ish-ministrit, si dhe Alfred Nikolla.

15 Postime
2 JAVE ME PARE

“Ehh mor Ilir, të kisha thënë kujdes nga shokët e grupit”, Murrizi: Mos u mërzit, shpejt do të bashkohen Lali, Olta dhe Luleshtrydhja

Nga Newsbomb

Myslim Murrizi dhe Ilir Beqaj Reagime të shumta nga politika, kryesisht nga opozita erdhën sot pas arrestimit të ish-Ministrit të Sh&eu...

2 JAVE ME PARE

"Beqaj një tjetër kokë turku", Meta: Arrestimi i tij nga SPAK me regji të Edi Ramës

Nga Newsbomb

Presidenti i PL, Ilir Meta Ilir Meta, presidenti i PL ka dalë me një konferencë shtypi ku ka komentuar arrestimin e ish-ministrit të Sh...

2 JAVE ME PARE

SPAK del me njoftim zyrtar: Ilir Beqaj pronar faktik i “Gzona” në Tiranë, urdhëroi kryerjen e tetë tenderave fiktivë si drejtor i SASPAC

Nga Newsbomb

Ilir Beqaj në SPAK Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka dalë me njoftim zyrtar për arrestim...

2 JAVE ME PARE

Berisha poston fotot: Bashkëpunëtorët e Ilir Beqajt miq me Erion Veliajn

Nga Newsbomb

Fotot e postuara nga Berisha: Erion Veliaj me Haxhine dhe Nikollan Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar fotot e dy bashkëpuntorëve të ...

2 JAVE ME PARE

Ilir Beqaj dërgohet te Blloku i Sigurisë, agjentët e BKH-së i “mësyjnë” në banesë e zyrë, kontrolle dhe te bashkëpuntorët

Nga Newsbomb

Ilir Beqaj jashte ambienteve te Policise Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, ra në prangat e Policisë mëngjesin e sot&eu...

2 JAVE ME PARE

Bashkëpunëtor i Ilir Beqajt, SPAK vendos masë sigurie dhe për ish drejtorin e Partizanit

Nga Newsbomb

Elton Marini dhe Ilir Beqaj Ilir Beqaj është arrestuar mëngjesin e sotëm bashkë me Ermal Kurtulajn dhe Alfred Nikollan, teksa akuz...

2 JAVE ME PARE

Arrestimi i Beqajt, Ulsi Manja bën komentin epik: Mos më pyesni për çështjet e drejtësisë

Nga Newsbomb

Foto arkiv/ Ulsi Manja Socialistët vendosën që të mos komentonin arrestimin e ish-kolegut të tyre Ilir Beqajt dhe “fjalë...

2 JAVE ME PARE

DOSJA/ Arrestimi i Ilir Beqajt, si ish ministri i Shëndetësisë krijoi skemën për shpërdorimin e fondeve të SASPAC (E PLOTË)

Nga Newsbomb

Ilir Beqaj, ish ministri i Shëndetësisë i arrestuar Ilir Beqaj është arrestuar mëngjesin e kësaj të enjtje teksa ...

2 JAVE ME PARE

Braçe pas arrestimit të kolegut socialist: PS duhet të mbajë përgjegjësi, peshorja ka humbur ekuilibrin

Nga Newsbomb

Erion Brace Deputeti socialist, Erion Braçe, i cili herë pas here është lakuar si dhe një ndër kritikët e qeverisë...

2 JAVE ME PARE

Gazetarët pyesin socialistët për kolegun e arrestuar, deputetët “kyçin gojën”

Nga Newsbomb

Deputetet socialiste Bujë ka bërë lajmi për arrestimin e ish-ministrit Ilir Beqaj. Ish ministri socialist u arrestua me urdhër t&e...

2 JAVE ME PARE

Arrestimi i Ilir Beqajt, reagon Lulzim Basha: Drejtësia t' i shkojë deri në fund aferave korruptive, peshku është i qelbur nga koka

Nga Newsbomb

Lulzim Basha Ish-kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar menjëherë pasi ish-ministri Ilir Beqaj me urdhër të SPAK u v...

2 JAVE ME PARE

VIDEO/ Me kokën ulur dhe pranga në duar, momenti kur Ilir Beqaj hyn në Drejtorinë e Policisë së Tiranës

Nga Newsbomb

Momenti kur dergohet ne Komisariat Newsbomb.al ka siguruar edhe pamjet nga momenti i arrestimit të ish-ministrit Ilir Beqaj. Beqaj shihet me pranga n&...

2 JAVE ME PARE

Abuzoi me fondet e BE, SPAK konfirmon lajmin për arrestimin e Ilir Beqajt

Nga Newsbomb

FotoArkiv/ Beqaj në SPAK Prokuroria e Posaçme (SPAK) ka konfirmuar lajmin për arrestimin e ish-ministrit të Shëndetësis&eum...

2 JAVE ME PARE

U arrestua për keqpërdorimin e fondeve të BE-së, bashkë me Beqajn në pranga dhe krahu i tij i djathtë e Alfred Nikolla (EMRAT)

Nga Newsbomb

Ermal Kurtulaj dhe Ilir Beqaj Ish-ministri i Shëndetësisë dhe ish-kreu i Agjencisë Shtërore të Programit Strategjik, Ilir Beq...

2 JAVE ME PARE

Arrestohet ish-ministri Ilir Beqaj

Nga Newsbomb

FotoArkiv/ Ilir Beqaj ne SPAK Është arrestuar ditën e sotme ish-ministri Ilir Beqaj dhe dy persona të tjerë. News24 bën me di...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese