Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Tifozi shqiptar e tepron me birra, niset me ambulancë në spital  

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tifoz shqiptar nuk  është ndjerë mirë dhe është marrë me  ambulancë në Bulevard. 

Raportohet se tifozi i skuadrës holandeze, nuk është ndjerë mirë për shkak të konsumit të tepërt të pijeve alkolike.

albsig

spring

Qytetarët kanë telefonuar menjëhere ambulancën e cila i ka ardhur në ndihmë, duke e transportuar më pas drejt QSUT-së, për të marrë ndihmë mjekësore.

Kujtojmë se mbrëmjen e sotme, në orën 21:00, Roma dhe Fejnord do të përballen në stadiumin “AIR Albania” për të marrë në shtëpi trofeun e Ligës së Konferencës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img